Чому нас обирають

Команда нашої клініки відрізняється високим рівнем професіоналізму. Ми постійно розвиваємося, використовуємо нові методики, залучаємо найкращих тренерів та спеціалістів. Ми дійсно команда, а не просто колеги. У нас одна велика, загальна мета «бути кращими для більшого результату та для наших щасливих випускників» Нас відрізняє:

 • 1 Професіоналізм
 • 2Регулярний развиток
 • 3Нові методики терапії
 • 4Тренингова система навчання
 • 5Працевлаштування випускників
О нас

Подзвоніть нам, напишіть у месенджер чи запишіться в зручний для вас час для особистої консультації

 • Консультації: 24/7
 • Особисті консультації: ПН-СБ 9:00 – 21:00

  Замовити консультацію

  Видеопрезентація Центру

  Image

  Наші спеціалісти

  Практикуючий лікар психіатр, психотерапевт

  Степанова (Запорожець) Ольга

  Врач-психіатр вищої категориії

  Літвінов Олександр

  психотерапевт

  Дьяченко Оксана

  Практикуючий психолог, педагог, коуч

  Наталія Волинець

  Сімейних психолог

  Оксана Сідун

  Голова Ужгородської філії МАА

  Сергій Митричко

  Голова Миколаївського філіалу МАА

  Сергій Рябец

  Голова Хмельницкого філіалу МАА

  Нохрин Сергей

  Голова Винницкого філиалу МАА

  Волошин Олександр

  Голова Херсонского філіалу МАА

  Дмитро Костяков

  Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук, спікер TED

  Олена Тараріна

  кандидат медичних наук, лікар-психіатр, нарколог вищої категорії, психотерапевт

  Савенко Дмитро

  Реабілітолог, консультант по хімічної залежності

  Вискубенко Артем

  Координатор відділення номер 2, аддіктологія, фахівець з корекції залежності і співзалежності.

  Серебрянський Ілля

  Координатор відділення номер 1, аддіктологія, фахівець з корекції залежності і співзалежності

  Сергеева Анастасія

  Реабілітолог, консультант по хімічної залежності

  Евсеенко Ярослав

  нарколог, психіатр вищої категорії.

  Рямазанов Андрій

  Психолог, Гештальт психотерапевт

  Тамара Ковч

  Психолог, Гештальт психотерапевт

  Рязанцева Анастасія

  Практичний психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВО ППГП,

  Веровская Ірина

  Завідуюча кафедри психології ЛНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук, доцент. Член української асоціації трансактного аналізу, член асоціації політичних психологів України, член УОППГП

  Пашко Тетяна

  Керівник філії МАА Київ практикуючий психолог, фахівець з корекції залежності і співзалежності

  Олексій Лінник

  Психіатр, нарколог, сексолог, мануальний терапевт, ТВ-експерт.

  Іванов Олександр

  Глава Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

  Щеглов Ігорь

  Практичний психолог, АРТ-терапевт, консультант по хімічної залежності

  Вискубенко Марія

  0 +

  тверезих випускників щомісяця

  0 +

  годин психологічної терапії

  0 +

  місяців успішної роботи

  0 +

  задоволених та щасливих батьків

  Умови перебування

  Ознайомтесь з фото наших Центрів у різних містах України

  Наши документы

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

  Новости

  Чому ми?

  Професійний персонал

  Персонал нашої наркологічної клініки постійно проходить навчання та курси підвищення кваліфікації, яке контролюється керівництвом організації шляхом інтервізій кожної окремої філії. Безперервного розвитку вимагають від нас темпи появи нових видів хімічних речовин та методів лікування залежностей від них. Усі співробітники мають багаторічний стаж у терапії та сертифіковані для проведення повноцінного, максимально ефективного курсу відновлення після залежності та курсу корекції особистості.

  Співзалежність

  Наркологія окремо виділяє таке поняття як Співзалежність – патологічний стан, який характеризується стійкою поглиненістю та сильною емоційною, соціальною чи навіть фізичною залежністю від іншої людини. Співзалежність відноситься до поведінкових розладів і для нього характерні емоційна/соціальна/фізична залежність від алко-і наркозалежного чоловіка, сина, батька, дружини, друга чи іншої близької людини. Співробітники “Міжнародної Антинаркотичної Асоціації” (МАА) на безкоштовних групах та семінарах для співзалежних допоможуть навчитися жити із залежним членом сім’ї, сприймати ситуацію тверезо та не дозволяти обставинам діяти на особу руйнівно.

  Цілодобова допомога

  Наш наркодиспансер пропонує консультаційну допомогу наркологів та психологів у режимі 24\7. Консультанти МАА допоможуть вам абсолютно безкоштовно та анонімно. Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами гарячої лінії або у месенджері. Кваліфіковані співробітники дадуть відповідь на всі питання і допоможуть знайти для Вас потрібне рішення, виходячи з обставин, в яких виявився Ваш близький.

  Реабілітація

  Комплексне лікування наркоманії та алкоголізму неможливе без програми психосоціальної реабілітації. Курс заснований на відомій та ефективній програмі «12 кроків», Міннесотськаої моделі. Він має на увазі комплекс робіт, націлених на відновлення біо-психо-соціо-духовної моделі людини. Кінцевим результатом курсу є повне звільнення залежної людини від фізичного та психічного впливу психоактивних речовин та відновлення мотивації на подальше повноцінне, тверезе та здорове життя.

  Ресоціалізація

  Після курсу реабілітації залежна людина має поступово відновлюватись у всіх сферах – фізичній, соціальній, психологічній та інших. Ресоціалізація – невід’ємний завершальний етап повного курсу програми. Це закріплення отриманих знань на практиці та повернення до розміреного, здорового життя.

  Понад 10 років досвіду

  З 2004 року відкрито близько 50 відділень наших реабілітаційних центрів у 12 містах України. Ми маємо величезний досвід роботи з пацієнтами. Будьте впевнені, що наш наркологічний центр допоможе вам.
  «Міжнародна антинаркотична асоціація» працює вже понад п’ятнадцять років в Україні. За цей час у дванадцяти областях відкрито наркологічні центри — близько сорока відділень. “МАА” має статистику, яка показує неухильне зростання людей, які змінили своє життя після проходження нашої програми.
  Відділення «МАА» відкриті по всій нашій країні, а також у Грузії та Молдавській Республіці.
  Успіх – щасливе, тверезе життя, відновлені сім’ї – досягнуто завдяки добре продуманій програмі, яка включає колосальну кількість:
  • індивідуальної та групової психотерапії;
  • рефлексотерапії; психокорекції;
  • профілактики зривів;
  • роботи з почуттями та мисленням залежних людей. робота у сфері лікування, реабілітації та адаптації різного роду залежностей проводиться з 2004 року.
  Наркологічний центр «МАА» у Києві та інших містах України налічує велику кількість як запрошених фахівців:
  • наркологи;
  • психіатри;
  • психотерапевти;
  • психологи – мотиватори;
  • аддиктологи;
  Так і наших випускників, які пройшли серйозне навчання та підготовку – консультанти з хімічної залежності.
  Чим відрізняється наркологічний реабілітаційний центр «Міжнародної антинаркотичної асоціації» від багатьох інших? Терапевтичні табори! Школи з хімічної залежності, та Підвищення кваліфікації! Безкоштовні групи та семінари для батьків! Центр наркології «МАА», має на меті, яка полягає в тому, щоб людина не просто довго залишалася в ремісії (тверезим), а щоб при цьому зростала її якість життя! «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» робить все можливе, щоб людина отримувала задоволення від життя, а не залишалася в депресії, чекаючи на черговий зрив!

  «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» робить все можливе, щоб людина отримувала задоволення від життя, а не залишалася в депресії, чекаючи на черговий зрив! Терапевтична програма включає всебічний підхід до проблеми залежності, це як медикаментозне лікування на першому етапі, так і робота з мисленням. Наш реабілітаційний центр для наркозалежних працює за ексклюзивною програмою, яка включає кілька етапів:

  Детоксикація

  При систематичному вживанні таких психоактивних речовин (алкоголь, наркотики) організм повністю перебудовується, порушується робота всіх органів, це призводить до абстиненції (ломки). Людина відчуває біль, крутіння у суглобах, порушується травлення та сон, що призводить до серйозних проблем зі здоров’ям. Щоб відновити ці функції, потрібна детоксикація (виведення токсинів). Лікування проводиться за розпорядженням наркологів і терапевтів.

  Робота з мисленням

  Систематичне вживання, чи ігрова залежність призводить до змін як фізичного стану, а й мислення. У людини спостерігаються різкі зміни настрою, вона може впадати в апатичні та депресивні стани. Згодом він замикається, стає самотнім, уникає звичного кола спілкування. Крім того, захищаючи свій спосіб життя, людина починає брехати у всіх сферах, змінюється система цінностей, життєві погляди та коло спілкування. Згодом втрачається почуття відповідальності за щось і призводить до хаотичного безладдя у всьому. Це все потребує тривалої психологічної роботи та індивідуального підходу!

  Соціалізація

  Після систематичного вживання або ігрової залежності, і наступного стаціонарного лікування люди не можуть відразу адаптуватися в суспільстві. Так як тривалий час пацієнт жив у брехні, ілюзії та спотворених поглядах, він стикається з проблемою у всіх взаєминах, їх практично потрібно будувати заново. Крім того, треба перейти, від життя в повному хаосі, де немає обов’язків, потреби чомусь відповідати і режиму, в життя впорядковане, насичене та відповідальне. Тому спочатку все здається сумним, нецікавим і складним. Програма соціалізації дозволяє адаптуватися до цих умов без ризику зірватися.

  У цій програмі людина, не перебуваючи у стаціонарі, може пройти декілька видів навчання у різних сферах, таких як:

  • школа хімічної залежності
  • школа соціальної роботи
  • школа підвищення кваліфікації

  Все це разом і дає реальний результат! У зміні способу життя, відновленні сімей та, звичайно, тверезого життя!

  Послуги

  Copyright · All Rights Are Reserved © 2022 Официальный сайт МАА