МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Закарпатская область

   «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» надає повний спектр  професійної допомоги. За роки роботи нашої організації, лікування від наркоманії та алкоголізму вийшло на високий рівень за рахунок великого — 15 річного досвіду, всебічного підходу і кількості фахівців. Наша програма реабілітації включає в себе кілька етапів:

    

   • Первинна консультація і вивчення фізичного і психологічного стану людини. Це вивчення таких показників, як — ступінь залежності і рівень мотивації.  

    

   • Детоксикація. Це зняття абстинентного синдрому («ломки»), а так само відновлення всіх функцій організму, порушених внаслідок вживання:
   1. Порушення сну;
   2. Проблеми з печінкою і нирками;
   3. Загального отруєння організму.  

   Здійснює лікар нарколог-психіатр.

    

   • Психологічна реабілітація, адаптація в соціумі. Це найтриваліший етап роботи, тому що психологічний стан відновлюється набагато довше, ніж фізичний. Після систематичного вживання, довгий час людина не здатна контролювати свій емоційний стан. Він може змінюватися з блискавичною швидкістю: «Зараз мені весело, через 5 хвилин мені сумно, а через 10 — я всіх ненавиджу, а через годину знову всім задоволений», і тому подібні скачки настрою — називаються зривом. Робота з цими станами вимагає дуже тривалого і індивідуального підходу таких фахівців як:
   1. Психологи;
   2. Реабілітологи;
   3. Психотерапевт;
   4. Аддіктолог.

   Після проходження такого курсу, людина стає набагато стабільнішою, впевненішою, відповідальнішою (емоційно зрілою).

    

   • Стабілізація. Зміцнення результатів лікування і після-реабілітаційна терапія. Перший час після проходження програми (лікування від залежності) і повернення до звичайного життя, людині все ще важко залишатися тверезою довгий час, тому що не вживати в стаціонарі, де немає доступу до алкоголю і наркотиків — це не складно. А залишатися тверезою, де до цього всього є необмежений доступ — це зовсім інша історія. Саме тому наша організація підтримує зв’язок з випускниками програми та їх сім’ями навіть після закінчення програми. Вони мають можливість відвідувати:
   1. Семінари-тренінги;
   2. Групи взаємодопомоги;
   3. Терапевтичні табори;
   4. Проводити спільне дозвілля в тверезості.


   Якщо Ви або Ваші родичі зіткнулися з проблемою вживання, зверніться за консультацією до фахівців.

   Наші телефони мобільного зв’язку:

   +38(066)276-84-64

   +38(096)‎710-81-51

    

   Так само ви знайдете нас через соціальні мережі:

   Наркоманія — це проблема, яка не обійшла стороною ні мегаполіси, ні маленькі міста. На жаль, з часом ця проблема посилюється, і фахівці постійно працюють над розробкою схем її лікування. Наркоманія не піддається самостійномо лікуванню, тому немає сенсу сподіватися, що хвора людина зможе «взяти себе в руки».

   Наркозалежність: у чому її причина?

   Зазвичайно наркоманами стають люди, які мало розвинені фізично, а також ті, хто від природи має м’який характер. Причини виникнення залежності можуть критися і в спадковості людини, але в основному наркотики пробують під впливом певного соціального оточення. Причини такого ризикованого кроку можуть бути різними. Це і спроби довести щось суспільству, і бажання стати не таким, як усі. Для молодих людей причини криються в наступних факторах:

   • проста цікавість і бажання стати «своїм»;
   • бажання отримати швидке задоволення, поліпшити пригнічений настрій;
   • виклик суспільству, порушення соціальних заборон.

    

   У дорослих людей інша справа. Як правило, їх залежність від наркотиків виникає в результаті невдалих спроб самолікування. Це можуть бути:

   • стрес і тривога, що приводить до психічних розладів;
   • полегшення фізичного болю;
   • прагнення поліпшити потенцію;
   • спроба зайняти певне місце в специфічному соціальному середовищі;
   • серйозні захворювання, коли біль знімають тільки наркотичні засоби;
   • як форма протистояння суспільству, і т.д.

    

   Тобто молоддю рухає скоріше цікавість, а більш дорослі люди за допомогою наркоманії намагаються впоратися зі своїми труднощами.

   Як побороти наркоманію?

   Цій проблемі не один десяток років. На жаль, на ринок виходять нові сильнодіючі засоби. Всі ми знаємо з новин, що постійно розкриваються все нові кубла, в яких варять амфетамін та інші наркотики. Але якщо вчасно звернутися в центр по лікуванню наркозалежності «МАА» — це можливість назавжди позбутися від цієї біди. Лікування наркоманії в Закарпатті враховує настрої суспільства, стежить за тенденціями, які приводять людей до залежності. На жаль, ця мода приваблива для молоді.

   У середовищі наркоманів, як правило, розробляються свої соціокультурні норми, процес вживання наркотиків романтизується і обростає різними традиціями, що мають значення саме для цієї соціальної групи. Підлітки не помічають того моменту, коли організм вже відмовляється обходитися без чергової дози. А між тим вони не тільки гублять власне здоров’я, вони ще й руйнують життя своїх близьких. Методи реабілітації, психологічної адаптації та терапії працюють краще, якщо захопити проблему на ранній стадії.

   Руйнування організму при наркоманії.

   Цей процес проходить дуже швидко. Проходить зовсім трохи часу з початку вживання наркотиків, а людина вже змінюється як особистість. Вона стає загальмованою, погано контролює власну поведінку, часто буває агресивною. Наркоман легко може піти на злочин, моральні норми в його свідомості розмиваються.

   Оскільки на ринок наркоторгівлі виходять все нові препарати, симптоми захворювання теж можуть змінюватися. Іноді у людини в першу чергу вражається мозок, і тільки потім стають видні зміни в роботі нервової системи. На жаль, зміни мозкової діяльності непомітні неозброєним оком, та й взагалі складно піддаються діагностиці.

   Тому, помітивши зміни в поведінці і психіці підлітка, негайно звертайтеся за допомогою до фахівців. Адже якщо затягнути зі зверненням, є небезпека, що ураження мозку стане незворотнім, наркоман вже не зможе контролювати величину чергової дози і загине від передозування.

   За статистикою, передозування призводить до летального результату в 80% випадків! Величезну небезпеку несе абстинентний синдром, так звана «ломка». Вона може тривати від 10 днів, і не кожен організм її витримує.

    

   Безкоштовна онлайн-консультація:  

   Телефони мобільного зв’язку:

   +38 (066) 276-84-64

   +38 (096) 710-81-51

    

   Фахівці нашого центру перед тим як почати лікування, детально вивчають всю інформацію про кожну конкретну людину. Значення мають усі фактори: фізичне і психологічне здоров’я, як людина росла, наскільки адаптована до життя. Це дозволяє зрозуміти специфіку захворювання у конкретної людини, як фізичну, так і моральну. Ефективність терапії в нашому центрі обумовлена ​​в першу чергу індивідуальним підходом.

   Чому саме «МАА»?

   Ми-найбільший реабілітаційний центр з філіями по всій країні, Грузії та Молдові. Працюємо вже 15 років і досягли успіхів у боротьбі з залежностями. Це не тільки наркоманія, а ще й алкоголізм, ігроманія, токсикоманія. Всі наші фахівці мають високу кваліфікацію і досвід роботи.

   Як відбувається лікування в Закарпатті?

   Наш курс складається з декількох важливих етапів:

   • Очищення організму — 1 — 3 тижні.
   • Період реабілітаційної терапії:
   • адаптація — 1,5 міс .
   • інтеграційний етап — 2 міс .
   • період стабілізації — 2 міс.
   • Ресоціалізація — 3 — 6 міс.

   Після успішного проходження всіх етапів лікування наші подопічні повертаються до звичайного життя. Вони вчаться ставити перед собою цілі, виявляють бажання і рішучість їх досягати. Завдяки роботі з кваліфікованими психологами у них піднімається самооцінка, завдяки чому зникає страх перед реальністю, виникає почуття впевненості в собі.

    

   Фахівці допомагають і налагодити сімейні відносини: це один з основних факторів позбавлення від залежності. Якщо описана проблема постукала і в ваші двері — звертайтеся в наш центр. Ми підбераемо для вас індивідуальну програму лікування, досконально вивчивши анамнез.

   Лікування проводиться не тільки медикаментозними методами.

   Крім загальноприйнятого медикаментозного лікування ми використовуємо різноманітні програми, такі як:

   • «Рівний — рівному»;
   • «Моральне відродження»;
   • «Разом — до однієї мети»;
   • «Фізеотерапія»;
   • «Арт-терапія»;
   • «Сімейна освіта»;
   • «Лікування спів-залежності».

    

   Особлива увага в нашій роботі приділяється психо-корекції, це набагато складніше ніж побороти фізичну тягу до наркотиків. Просто зняти фізіологічну тягу до наркотиків буде недостатньо, тому що людина не зможе довготривалий час бути тверезою.

   Ми виявляємо назовні приховані моральні проблеми на сеансах терапії і на групових заняттях і допомагаємо хворому вирішити їх, що виявиться корисним і для його подальшого життя.

   Довіра — перш за все!

   Наркоманія-це соціально осуджена хвороба, тому дуже часті випадки, коли люди тягнуть до останнього і уникають звернення до лікарів, боячись розголосу і негативних наслідків. Ми працюємо і з самим хворим, і з його родичами. Фахівці роз’яснюють, як не затягнути хворобу, як правильно вести себе, вчать прийомам контролю над емоціями.

   Одне з головних умов — це повна конфіденційність. Наш центр гарантує, що про вашу проблему будете знати тільки ви і співробітники центру.

   Успіх лікування від залежності залежить від важливих факторів, а саме:

   1. Захистити від токсичного оточення.

   Це одна з перших умов успішного лікування. Старі товариші, залежні, як і хворий, тому не повинні мати на нього впливу. У нашому центрі людина знаходиться під невсипущим наглядом, з одного боку, отримуючи всю необхідну допомогу, а з іншого-позбавлена можливості зірватися.

    

   1. Анонімність.

   Вам не потрібно буде давати свої дані, інформація про ваше перебування в клініці нікуди не передається. Ні ім’я хворого, ні контакти його родичів не зможе дізнатися ніхто, крім співробітників нашого центру.

   1. Допомога сім’ї.

    Сім’я наркозалежної людини — це люди, які страждають іноді більше самого хворого. У той же час, не маючи навичок поведінки з такими хворими, вони можуть їм нашкодити, але ж нормалізація сімейних відносин — одне з найважливіших умов лікування. Тому в нашому центрі працюють фахівці, які готові проконсультувати родичів залежних по телефону, підказати їм правильну модель поведінки з людиною, що знаходиться в наркотичному дурмані.

    

   Працюючи в центрі з лікування наркоманії в Закарпатті, ми стали єдиним дружним колективом. Для нас наша робота — найважливіша частина життя, ми не перестаємо розробляти і впроваджувати все більш ефективні методики лікування залежності.

    

   Для нас важливий кожен пацієнт, ми завжди готові підтримати людину, яка зіткнулася з цією бідою. Ми вдосконалюємося не перестаючи, і тому наша допомога завжди на висоті!

   Безкоштовна онлайн-консультація:  

   Телефони мобільного зв’язку:

   +38 (066) 276-84-64

   +38 (096) 710-81-51

    

   Мальовничі місця Закарпатської області, на жаль ніяк не впливають, на проблему наркоманії і алкоголізму. Реабілітаційні центри працюють спільно з наркологами, допомогають всім бажаючим, також проводяться безкоштовні групи для спів-залежних.

    

   Лікування алкоголізму в Закарпатті.

   Найбільшою проблемою в лікуванні алкоголізму, єнеприйняття себе залежним. Неприйняття засноване на почуттях і емоціях людини, воно може грати дві ролі, корисне і шкідливе. Корисне неприйняття допомагає пережити сильні емоції і зберігає наше здоров’я і психіку від травм, такими емоціями можуть бути почуття втрати близької людини, вина, сором, страх.

   Але найчастіше неприйняття грає негативну роль, бо дає можливість не бачити реальність — розвиток алкоголізму. Родичі починають вірити в будь-яку брехню і прикривати пияцтво алкоголіка, так поступово формується спів-залежність, яка створює сприятливі умови для алкоголіка, тим самим віддаляючи його все далі від лікування.

   Реабілітаційні центри в Закарпатті.

   Для успішного лікування наркоманії, алкоголізму та інших видів залежності необхідно повністю вивчити хворобу. Є приказка: «прийшов, побачив, переміг», вона як найкраще відображає процес терапії у реабілітаційних центрах «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації».

   Перш за все, залежний повинен усвідомити свою проблему, прийти і звернутися за допомогою в реабілітаційний центр, в цьому йому повинні допомогти близькі люди. Далі він починає вивчати хворобу, йому дається маса інформації та практики.  

   Все анонімно, конфіденційно. Ваші дані не потраплять до третіх осіб.

   А так же буде цікаво дізнатися про лікування наркоманії київ і центр лікування наркоманії

   Телефони мобільного зв’язку:

   +38 (066) 276-84-64

   +38 (096) 710-81-51

    

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА