МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Волынская область

   Лікування наркозалежності на Волині та в Ужгороді.

   Сучасні мегаполіси, промислові і торгові міста, піддаються епідемії наркоманії, саме тому питання, щодо лікування від неї на Волині, особливо актуальне.

   Самостійно впоратися з подібною недугою на практиці — неможливо. Лікування полягає у спеціальному комплексі заходів, з подальшим періодом реабілітації.

   Досвідчені фахівці центру «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації» застосовують інноваційні методи позбавлення від різного роду залежностей, що гарантує ефективність лікування наркозалежного і його подальшої соціалізації.

    

   Чому людина вживае наркотичні речовини?

   Найчастіше, від цієї хвороби страждають нестійкі морально і фізично люди. Деякі шукають в цьому генетичні підстави, але, як правило, до прийому заборонених речовин спонукає оточення людини. Бажання стати схожим на своїх так званих друзів, також може привести до початку вживання наркотичних препаратів. Молодь, що ступила на слизький шлях наркоманії, характеризує свою поведінку наступними причинами:

   • цікавість і бажання влитися в цю привабливу і таємничу середу;
   • важкий психологічний стан і прагнення поліпшити свій настрій;
   • протест проти діючих моральних засад.

   Дорослі люди пояснюють свою наркозалежність наступними мотивами:

   1. Різні форми психічних розладів;
   2. Позбавлення від фізичних страждань;
   3. Для того, щоб стати «своїм» в певних колах;
   4. Для зменшення болю при наявності невиліковних недуг.

   Якщо молодь починає прийом заборонених речовин через бажання дізнатися: що ж це таке, то доросле населення прагне, з їх допомогою, позбутися від різних життєвих негараздів і заспокоїтися.

   Нюанси лікування від наркозалежності.

   Число молоді, які встали на хиткий шлях наркоманії, постійно збільшується. Регулярно, поліцейські закривають підпільні виробництва амфетаміну та інших видів синтетичних наркотиків. Тому лікування наркоманії у Луцьку має таку актуальність.

   Своєчасне звернення в клініку «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації» —  розкриття причини, що спровокувала до прийому наркотиків і отримання кваліфікованого лікування – порятунок від згубної пристрасті.

   Лікування наркоманії в Ужгороді враховує психологічний стан соціуму, де людина мешкає. Все більше підлітків вабить середовище, де править певна субкультура, музика і сленг залучають і затягують в безодню наркотичного оману. Прийом заборонених речовин приносить шкоду не тільки наркоману, але і його родичам та близьким.

   Фахівці нашого центру виявляють, насамперед, саме причини, які призвели  до прийому заборонених речовин на ранніх стадіях і визволяють людину з наркотичного полону. Після терапії людина повністю перестає вживати, веде цілковито здоровий спосіб життя та налагоджує взаємени з людьми.

   Лікування наркоманії на Волині та Ужгороді.

   Наркозалежна людина за короткий проміжок часу змінюється до невпізнання. Вона стає загальмованою або, навпаки, агресивною. Часто такі люди стають злочинцями, оскільки бажання роздобути чергову дозу дурманних речовин виявляється найважливішим за закон і мораль.

   Патологію кори головного мозку достатньо важко діагностувати. Спочатку вражається нервова система, людина втрачає контроль за розміром вживаної дози. Це неменуче призводить до анафілактичного шоку, комі і, в подальшому — смерті…

   Якщо Ви помітили зміни в поведінці підлітка, перепади настрою, головні болі або надмірну дратівливість, необхідно своєчасно бити тривогу! Звернення в наш центр допомогає повернути дитину до тверезого, повного життя!

   Якщо Ви або ваша близька людина стали заручником наркотичних засобів — не гайте часу, телефонуйте!

   +38 (096) 710-81-51 

   +38 (066) 276-84-64

   На початку лікувальних заходів наші фахівці вивчають психологічний і фізичний стан залежного, тому що докладне дослідження особистості визначає ефективний алгоритм лікування на всіх етапах виникнення і розвитку хвороби. Результативність лікувальних заходів досягається шляхом підбору індивідуального методу для кожної людини.

   Філії центру «Міжнародної Антинаркотичної Ассоціації» розташовані на всій території нашої країни, а також Грузії і Молдови. Наші фахівці вже 15 років позбавляють людей від різного роду залежностей.

   Позбавлення від наркозалежності на Волині.

   Терапія проводиться в кілька етапів:

   1. Підготовчий — ДЕТОКСИКАЦІЯ, займає від 1 до 3 тижнів.
   2. РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПРОГРАМА:
    • адаптація триває 1,5 місяця;
    • інтеграція триває 2-3 місяці;
    • період стабілізації становить 3 місяці.
   3. РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ становить період, тривалістю від 3 до 6 місяців.

   Після проведеного лікування, людина живе нормальним життям, ставить перед собою цілі і йде до їх досягнення. Робота психологів з родичами та близькими створює гарний мікроклімат в родині.

   Дієві методи психокорекції:

   • «Разом — до однієї мети»;
   • «Рівний — рівному»;
   • «Терапія спів-залежності»;
   • «Трудотерапія»;
   • «Арт-терапія»;
   • «Духовне відродження»;
   • «Інститут сім’ї».

   Найважливіше позбавити людину від психологічної тяги до прийому наркотичних речовин. Тому акцент ставиться саме на роботі з мисленням залежного, що гарантує успіх заходу. Лікування наркозалежності в Ужгороді у відділенні стаціонару, здійснюється за допомогою комплексного підходу.

   Чому варто нам довіряти?

   Дуже багато людей не звертається за професійною допомогою, намагаючись впоратися самостійно. Хтось боїться розголосу, інші — соромляться розповідати про те, що сталося в їхній родині. Дана поведінка призводить до поглиблення проблеми, що ж робити? Звернутися в наш центр, розраховуючи на цілковиту анонімність!

   • Цілковита ізоляція залежного від токсичного оточення.

   Людина повинна бути ізольована від оточуючих його людей, деякі з яких можуть прагнути отримати вигоду від її хвороби. Постійний нагляд фахівців в умовах стаціонару допомогає людині усунути психологічну і фізичну залежність від заборонених речовин і повернутися до щасливого життя.

   • Анонімність.

   Ми гарантуємо анонімність перебування в нашому центрі. Про те, що Ви або Ваш родич проходили курс терапії не дізнається ніхто.

   • Взаємодія з рідними залежного.

   Дуже часто родичі наркозалежної людини залишаються зі своєю бідою сам на сам і не уявляють, як їм вчинити. Відновлення сімейних взаємовідносин є одним з основних факторів для позбавлення від наркозалежності.

   Якщо людина не має бажання лікуватися від наркотичної залежності?

   Зателефонуйте нам і ви отримаєте детальну, безкоштовну консультацію про те, як комунікувати з наркозалежним в стані активного вживання, та налаштувати його на проходження терапевтичної програми.

   Наші психологи допомогають налагодити контакт  і почати терапію, спрямовану на позбавлення від наркозалежності.

   Співробітники нашої клініки ставляться до своєї професії відповідально та з душею і прагнуть витягнути кожного, хто потрапив під вплив одурманюючих речовин. Звернувшись до нас, ви отримаєте підтримку і не будете відчувати себе самотніми.

   Разом ми досягнемо успіху! Лікування наркоманії Луцьк – тільки своєчасна та ефективна допомога!

   Безкоштовна консультація з питань залежности та спів-залежності:

   +38 (096) 710-81-51 

   +38 (066) 276-84-64

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА