Пивний алкоголізм з легкістю можна назвати недооціненою формою алкогольної залежності. Випити пива вважається нормою. Навіть, можна сказати, це незамінний ритуал кожної п‘ятниці чи вечору після роботи. Та й що у цьому поганого? Це ж наче слабоалкогольний напій…
Але… Цей «легесенький нектар» призводить до важкеньких наслідків та потребує лікування. Що ми розглядатимемо далі.
Вводячи запит «пивний алкоголізм як вилікувати» ми шукаємо якісь чарівні методи. Швидкі «пігулки», які одразу все розставлять по полицях. Але так не вийде. Оскільки він – повноцінна алкогольна залежність та ніяк інакше.
Для порівняння, у 330 мл пива (маленький келих) міститься близько 20 мл чистого спирту. А таких келихів людина, залежна від хмільного напою, може випити кількісно аж до двох літрів. Іноді навіть більше. Тобто, рахуйте самі, наскільки це може бути «несерйозно»…
Отже, відповідно, лікування такої залежності ідентичне «звичайному» алкоголізму.
Звичайно, існують такі способи, як кодування, підшивка, гіпноз, але… Схожі процедури працюють лише один раз. Якщо після них відбувається зрив, то вони автоматично втрачають свою ефективність.
Особливістю алкогольної залежності на відміну від тої ж наркотичної є те, що від неї можна позбавитись назавжди. Яким чином це відбувається?
Зазвичай, якщо лікуватися – це суто рішення залежного, то воно не коливається та залишається сталим.
Тобто, його тверезість продовжується роками.
Ми можемо помічати й іншу картину. Найстрашнішу як для сім‘ї, так і для самого залежного (якщо він сам хоче бути тверезим) – зрив. Часто він стає причиною зневіри у всі програми одужання та забирає у людей надію на позитивні зрушення, але… Наскільки це вірно? Скажемо прямо – це шлях у небуття! Опускання рук після невдалої спроби може остаточно погубити залежного…
В будь-якому випадку нам необхідно розуміти, що робота з алкозалежними, у першу чергу – робота з людьми! І те, що вони можуть помилятися – це норма. Не всім вдається з першого разу відмовитися від пива. Дехто, наприклад, глибоко в душі виношує думку, що іноді зможе дозволяти собі контрольовано вживати, аж поки знову не спіткнеться на тих самих граблях. І знову повторимося, це – норма!
Зрив теж грає свою роль у процесі одужання. Він дає людині поняття, де вона недопрацювала, ослухалась, зробила хибні висновки.
Пам‘ятайте, безнадійних випадків не існує! Особливо, коли сам алкозалежний йде на зустріч та бажає позбавитися від своєї хвороби! Нехай навіть після кількох таких болючих невдалих спроб!
Copyright · All Rights Are Reserved © 2022 Официальный сайт МАА