Лікування алкоголізму в Ужгороді

Алкозалежність – це серйозна хвороба, що вже зруйнувала не одне життя. Багато сімей розпалися через складність існування поруч з алкоголіком. На фоні зловживання спиртним була скоєна найбільша кількість тяжких злочинів та автомобільних аварій. Людині з залежністю складно контролювати свої дії. З кожною випитою чаркою збільшується вірогідність, що вона може причинити шкоду не тільки собі, а й оточенню. Сім’ї, що вже стикнулися з такою проблемою, знають, що лікування алкоголізму, це досить складний та довготривалий процес.

Багато з тих, хто починав боротьбу з «зеленим змієм» самотужки та перепробував безліч методів від різноманітних чудо-апаратів, уколів, кодування та закінчуючи народними цілителями, врешті решт приходять до того, що лікування має бути професійнім. Після багатьох спроб та помилок, вони починають розуміти, що алкоголізм не можна повністю вилікувати на дому, його лікування має бути комплексним під наглядом кваліфікованих наркологів та психологів. Усі інші методи дають лише тимчасовий ефект, і в кінцевому результаті алкоголік знову повертається до своєї звички іноді навіть зі ще більшим натхненням.

Якщо ви хочете гарантовано вилікувати алкоголізм, звертайтеся в «Міжнародну Антинаркотичну Асоціацію». Ми надаємо послуги не тільки в Ужгороді, а й в інших містах України, в Грузії та Молдові.

Лікування алкозалежності: в клініці чи вдома

Багато з тих, хто розпочинає лікування алкоголізму самостійно, не звертаються у спеціалізовані клініки мотивуючи це тим, що ціна професійної допомоги досить висока. Але витрати, що вони понесуть після багатьох невдалих спроб, використовуючи малоефективні методики, будуть значно більшими, ніж вартість курсу у надійному реабілітаційному центрі. Алкоголізм – це складне та важке захворювання, і намагання усунути його самостійно можуть призвести до непоправних наслідків. Річ у тім, що кожна людина має індивідуальну реакцію на медикаментозне лікування. В деяких хворих ліки можуть викликати алергію, особливо якщо вони на фоні лікування продовжують вживати оковиту. Таке поєднання може привести до анафілактичного шоку, що у 10-20% випадків закінчується смертю. Смертю також закінчується виведення хворого зі стану алкогольного сп’яніння без належного медичного спостереження через набряк мозку.

Лікування від алкоголізму може бути ефективним лише в тому випадку, якщо воно проходить під наглядом досвідчених фахівців, а саме:

  • • нарколога-психіатра;
  • • психотерапевта;
  • • психолога;
  • • адиктолога;
  • • консультанта з хімічної залежності.

Усі перераховані вище фахівці ретельно слідкують за станом пацієнта та швидко міняють призначення в залежності від динаміки його одужання. В лікуванні будь-якої залежності не можна бути легковажним та халатним. Ця проблема має усуватися комплексно, професійно та поетапно.

Етапи лікування алкогольної залежності

Центр лікування алкоголізму від МАА робить все можливе аби людина почала отримувати задоволення від життя, а не залишалася на самоті зі своєю депресією в очікуванні чергового зриву. Наша терапевтична програма містить всебічний підхід до розв’язання проблеми з залежністю, а саме:

  1. Детоксикація. При постійному вживанні алкоголю організм людини перелаштовується, порушується робота усіх органів та систем, що є причиною абстиненції. Залежний відчуває хронічний біль, його суглоби викручує, порушується травлення та сон. Для відновлення нормального функціонування організму потрібно вивести токсини. Цей процес виконується під суворим контролем нарколога та терапевта.
  2. Робота з мисленням. Через зловживання оковитою страждає не тільки тіло, а й розум. У залежної людини спостерігається апатія та депресія. Її настрій може постійно змінюватися, а для захисту власного способу життя вона ще й починає постійно брехати. В неї повністю змінюється система цінностей, а від цього і коло спілкування. Аби привести мислення хворого до ладу, потрібно прикласти багато зусиль і проводити кропітку психологічну роботу. Особливо складно на цьому етапі проводити лікування жіночого алкоголізму. В кожному випадку підбирається індивідуальна програма лікування.
  3. Соціалізація. Систематичне вживання спиртного та стаціонарне лікування приводять до того, що людині після одужання самостійно дуже складно повернутися у соціум. Їй потрібно подолати проблеми у взаємовідносинах з близькими та почати життя практично з нуля. Клініка лікування алкоголізму в Ужгороді пропонує окрім лікування і програму соціалізації, що допоможе адаптуватися до здорового життя без ризику знову скотитися у прірву алкоголізму.

Чому саме МАА?

Всім відомо, що примусове лікування від алкоголізму не дає стійкого результату, але навіть якщо людина хоче самостійно подолати залежність, для досягнення сталого результату їй потрібна професійна допомога. «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» простягає руку допомоги усім, хто хоче повернути собі здорове і повноцінне життя. Ми пропонуємо цілодобову підтримку, анонімне лікування, комфорті умови проживання та найновітніші програми позбавлення від залежності.

Вартість лікування алкоголізму в Ужгороді

Вид допомоги (алкоголізм) Вартість Тривалість
Первинна консультация 800 грн. 1 година
Лікування алкозалежності від 1800 грн. 1 доба
Виведення із запою 2000 грн 1 доба
Виведення із запою на дому від 2500 грн 1 сеанс
Гіпносуггестивна терапія + мед. подтримка від 8000 грн 1 доба
Кодування методом “Потрійний блок” від 7000 грн 1 сеанс
Кодуючий імплант у лікуванні алкоголізму уточнюйте від 1-2 діб
Раскодування 3000 грн 1 доба
Кодування по методу “Довженко” 6000 грн 1 доба
Ін’єкція блокатора “Дисульфірам” на 1 рік 6500 грн 1 сеанс
Екстренна амбулаторная детоксикація 1500 грн 1 сеанс
Вид допомоги (психіатрія) Вартість Тривалість
Амбулаторний супровід психіатра 800 грн 1 сеанс
Амбулаторний супровід психотерапевта 800 грн 1 сеанс
Особиста консультація у спеціаліста 800 грн 2 години

Наші спеціалісти

Практикуючий лікар психіатр, психотерапевт

Степанова (Запорожець) Ольга

Врач-психіатр вищої категориії

Літвінов Олександр

психотерапевт

Дьяченко Оксана

Практикуючий психолог, педагог, коуч

Наталія Волинець

Сімейних психолог

Оксана Сідун

Голова Ужгородської філії МАА

Сергій Митричко

Голова Миколаївського філіалу МАА

Сергій Рябец

Голова Хмельницкого філіалу МАА

Нохрин Сергей

Голова Винницкого філиалу МАА

Волошин Олександр

Голова Херсонского філіалу МАА

Дмитро Костяков

Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук, спікер TED

Олена Тараріна

кандидат медичних наук, лікар-психіатр, нарколог вищої категорії, психотерапевт

Савенко Дмитро

Реабілітолог, консультант по хімічної залежності

Вискубенко Артем

Координатор відділення номер 2, аддіктологія, фахівець з корекції залежності і співзалежності.

Серебрянський Ілля

Координатор відділення номер 1, аддіктологія, фахівець з корекції залежності і співзалежності

Сергеева Анастасія

Реабілітолог, консультант по хімічної залежності

Евсеенко Ярослав

нарколог, психіатр вищої категорії.

Рямазанов Андрій

Психолог, Гештальт психотерапевт

Тамара Ковч

Психолог, Гештальт психотерапевт

Рязанцева Анастасія

Практичний психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВО ППГП,

Веровская Ірина

Завідуюча кафедри психології ЛНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук, доцент. Член української асоціації трансактного аналізу, член асоціації політичних психологів України, член УОППГП

Пашко Тетяна

Керівник філії МАА Київ практикуючий психолог, фахівець з корекції залежності і співзалежності

Олексій Лінник

Психіатр, нарколог, сексолог, мануальний терапевт, ТВ-експерт.

Іванов Олександр

Глава Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

Щеглов Ігорь

Практичний психолог, АРТ-терапевт, консультант по хімічної залежності

Вискубенко Марія

Наши документы

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
0 0 votes
Реитинг
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Читать больше

Copyright · All Rights Are Reserved © 2022 Официальный сайт МАА