Багато людей, серед яких є як молоде покоління, так і досить дорослі та навчені досвідом, вважають, що пиво не належить до алкогольних напоїв, що призводять до залежності. Така думка докорінно не вірна: пивний алкоголізм є серйозною проблемою, яка вражає безліч громадян пострадянського простору. Залежним від дози пива можна за кілька тижнів щоденного вживання. Все починається з однієї-двох пляшечок напою на день і поступово може дійти до кількох літрів, які вживаються протягом дня.
Найчастіше родичі довгий час не спостерігають явних змін у психіці та поведінці хворого, що не дозволяє вчасно зупинити пристрасть до вживання алкоголю. Лікування алкоголізму – досить довгий процес, впоратися з яким можливе лише за допомогою професіоналів.
Вживання пива впливає як зміна психіки, а й повністю руйнує фізичний стан організму і порушує роботу внутрішніх органів. Насамперед, алкоголь негативно впливає на судини, нирки, печінку, серце та мозок. Серцевий м’яз деформується, втрачає пружність, на ньому наростає шар жиру. У спеціалістів існує специфічний термін, що визначає стан серця пивного алкоголіка – «бичаче серце».
Наш реабілітаційний центр має штат першокласних фахівців, здатних визначити стадію алкоголізму і відповідно до цього призначити кваліфіковане лікування, засноване на прийомі ліків та професійної психологічної допомоги.
Ще однією небезпекою пивного алкоголізму є насичення організму людини жіночими гормонами: у напої міститься фітоестроген.
Під його впливом відбувається збій в ендокринній системі людини, і починають розвиватися жіночі статеві ознаки – збільшуються м’язи грудей, ростуть живіт та стегна. Під впливом жіночих гормонів обличчя чоловічої статі втрачають сексуальний інтерес до протилежної статі та поступово стають імпотентами. Вживання пива найбільше поширене серед осіб молодого віку, це стало можливим через його доступність, а також відсутність у молоді адекватної оцінки шкоди постійного споживання слабоалкогольних напоїв.
Наша наркологічна клініка працює з особами будь-якого віку, підбираючи для кожного індивідуальний курс виходу з алкогольної залежності. Медикаментозне лікування здійснюється під контролем аналізів, що дає змогу правильно скоригувати дозу дезінтоксикаційних препаратів. Після лікування медикаментами приступають до курсу реабілітації, метою якого є викликати бажання у пацієнта прийняти самостійне рішення відмови від згубної звички. Психологи працюють не тільки із залежною, а й із його сім’єю, пояснюють родичам правильну модель поведінки та ставлення до залежної від алкоголю близької людини.
Лікування алкоголізму в Києві можливе не тільки для мешканців України, а й для осіб інших держав. Фахівці нашого центру позбавили згубної пристрасті вже не одну тисячу людей, їхній досвід дозволяє досягти в роботі з пацієнтом усвідомлення своєї хвороби, що є найголовнішим кроком на шляху до справжнього життя.
Пивной алкоголизм с легкостью можно назвать недооцененной формой алкогольной зависимости. Выпить пива считается нормой. Даже, можно сказать, это незаменимый ритуал каждую пятницу или вечера после работы. И что в этом плохого? Это же как слабоалкогольный напиток …
Но … Этот «легонький нектар» приводит к увесистый последствий и нуждается в лечении. Что мы будем рассматривать далее.
Вводя запрос «пивной алкоголизм как вылечить» мы ищем какие-то волшебные методы. Быстрые «таблетки», которые сразу все расставят по полкам. Но так не получится. Поскольку он – полноценная алкогольная зависимость и никак иначе.
Для сравнения, в 330 мл пива (маленький бокал) содержится около 20 мл чистого спирта. А таких бокалов человек, зависящая от хмельного напитка, может выпить количественно до двух литров. Иногда даже больше. То есть, считайте сами, насколько это «несерьезно» …
Итак, соответственно, лечение такой зависимости идентичное «обычном» алкоголизма.
Конечно, существуют такие способы, как кодирование, подшивка, гипноз, но … Похожие процедуры работают только один раз. Если после них происходит срыв, то они автоматически теряют свою эффективность.
Особенностью алкогольной зависимости в отличие от той же наркотического является то, что от нее можно избавиться навсегда. Каким образом это происходит?
Обычно, если лечиться – это сугубо решения зависимого, то оно не колеблется и остается постоянным.
То есть, его трезвость продолжается годами.
Мы можем замечать и другую картину. Страшную как для семьи, так и для самого зависимого (если он сам хочет быть трезвым) – срыв. Часто он становится причиной разочарования во все программы выздоровления и забирает у людей надежду на положительные сдвиги, но … Насколько это верно? Скажем прямо – это путь в небытие! Опускание рук после неудачной попытки может окончательно погубить зависимого …
В любом случае нам необходимо понимать, что работа с алкозависимыми, в первую очередь – работа с людьми! И то, что они могут ошибаться – это норма. Не всем удается с первого раза отказаться от пива. Некоторые, например, глубоко в душе вынашивает мысль, что иногда сможет позволять себе контролируемо употреблять пор, пока опять не споткнется на тех же граблях. И снова повторимся, это – норма!
Срыв тоже играет свою роль в процессе выздоровления. Он дает человеку понятие, где она недоработала, ослушалась, сделала ложные выводы. Поэтому, пугаться этого не стоит.
Помните, безнадежных случаев не существует! Особенно, когда сам алкоголики идет на встречу и желает избавиться от своей болезни! Пусть даже после нескольких таких болезненных неудачных попыток!
Copyright · All Rights Are Reserved © 2022 Официальный сайт МАА