Лікування наркоманії в Черкасах

Image

Великі українські міста змушені стикатися з серйозним поширенням наркоманії. Така залежність в Черкасах і області неймовірно поширена. Тому її лікування потрібно багатьом. Самостійно вирішити проблему практично неможливо. Потрібна кваліфікована підтримка досвідчених професіоналів. Ми пропонуємо найкращі умови, підкріплені багаторічним досвідом.

Причини, за якими розвивається наркотична залежність у людей в великих містах

Фізична слабкість або малодушність є найпоширенішими причинами. До них відноситься генетична схильність. Оточення значно впливає на людину і т.д. Молодь у великих містах нерідко піддається таким небезпекам.

Це трапляється через таких факторів:

 • Поведінка асоціального характеру, яке проявляється через бажання кинути суспільству виклик
 • Емоційні розлади.
 • Бажання бути більш дорослим і елементарне цікавість.
 • Бажання підсилити потенцію
 • Висловлювання власного соціального протесту.
 • Намагання заглушити наслідки серйозних захворювань.
 • Психічні розлади, викликані стресами, тривогами і іншими подібними факторами

Специфіка боротьби з наркоманією

У Черкасах ця проблема виникла досить давно. Постійно зростає кількість залежних людей, що неймовірно небезпечно. На цьому грунті підростає злочинність, відкривається все більше точок, де виробляються різноманітні наркотичні речовини. Тільки своєчасне звернення до професіоналів дає можливість позбутися від проблем. Ми пропонуємо якісну і тільки кваліфіковану підтримку, консультації по основних моментах.

Лікування наркоманії в Черкасах завдяки нам проходить на основі сучасних стандартів. Фахівці враховують всі компоненти міського середовища, стан соціуму і інші фактори. Для підлітків таке середовище практично завжди виявляється занадто привабливою. Звикання викликає серйозні проблеми. Сім’я наркомана може сильно страждати через нього з багатьох причин. Але своєчасне звернення до нас дозволяє убезпечити людину від прогресу залежності. На ранній стадії буде набагато простіше, цілком вилікуватися.

Чим залежність загрожує організму?

Особистість наркомана буде дуже швидко змінюватися в подібних умовах. Вона стає загальмованою, а людина перестає адекватно контролювати власну поведінку. Виникають також думки злочинного характеру, з’являється необ’єктивна агресія та інші подібні прояви.

Симптоми прояву наркоманії останнім часом досить активно змінюються. Це обумовлено стабільно зростаючою кількістю наркотиків. Вони пропонуються на чорному ринку у величезному асортименті. Непросто провести діагностику з багатьох причин. Нервова система починає змінюватися кардинальним чином, причому досить швидко.

Якщо батькам стали потрапляти на очі чинники, що вказують на зміни в психіці дитини, треба звернути на це особливу увагу. У нього можуть виникати перепади настрою, головний біль, ейфорія без видимих ​​причин і т.д. У будь-якому подібному випадку варто звернутися до професіоналів з досвідом. Якщо не зробити цього вчасно, можна зіткнутися з дуже неприємними проблемами. У деяких випадках без відповідного лікування все закінчується летальним результатом.

Перед початком безпосереднього лікувального процесу наші співробітники зберуть всі необхідні дані по новому пацієнтові. При цьому в розрахунок обов’язково береться актуальне психологічний, фізичний стан, умови соціального середовища та інші подібні фактори. Завдяки такому своєрідному дослідженню вдається зібрати важливі відомості, підготувати максимально грамотну стратегію для лікування. Під кожного пацієнта співробітники центру підбирають оптимальний варіант індивідуальної комплексної програми.

Переваги нашого реабілітаційного центру

Його філії працюють по всій країні. Тому можна буде звернутися до Черкас для отримання відповідної підтримки. Але також є центри і в інших обласних центрах і великих містах. Протягом тривалого часу співробітники надають ефективний опір наркотичної залежності і її різноманітних проявів. Також лікується ігроманія, алкоголізм і т.д. Фахівці мають унікальний досвід, що гарантує досягнення ефекту. Він підкріплюється ще й за допомогою сучасного обладнання.

Лікування наркоманії в Черкасах

Лікування зазвичай складається з декількох спеціальні етапів, які мають свої власні унікальні особливості:

 1. Процес підготовки займає від трьох до шести тижнів.
 2. Реабілітаційна терапія включає адаптацію, інтеграційний етап, а також стабілізацію.
 3. Ресоціалізація займає до півроку.

Коли терапевтичні курси будуть повністю закінчені, пацієнт отримує можливість почати жити повноцінно і цілком самостійно в сучасному суспільстві. Виникає мета, бажання досягти поставленої задачі. Колишні пацієнти отримують оптимальні умови для початку нового життя, в якій відкривається чимало перспектив. Психологи дають можливість отримати якісну підтримку для налагодження взаємин всередині сім’ї. Зв’яжіться з нами неймовірно простий. Це лікування дає змогу отримати компетентних підтримки без будь-яких проблем. На основі індивідуально з урахуванням програм пройде високої якості лікування.

Програми, які використовуються в лікуванні

Пропонується багато різноманітних програм, які ефективно доповнюють медикаментозне лікування. Вони дозволяють добитися ідеального результату. Індивідуальний підхід до пацієнтів лежить в основі досягнення успіху. Психологічна корекція проводиться кращими фахівцями. Це дозволяє усунути психологічну залежність, про яку нерідко багато хто забуває.

Комплексне лікування наркоманії в Черкасах гарантує ефект. Фізіологічна потреба знімається за допомогою сучасних методик і спеціальних препаратів. Психологічні причини усуваються паралельно. Ефективність таких заходів перевірена часом. Сеанси терапії проводяться досвідченими профі. Завдяки ним і груповим заняттям вдається усувати моральні проблеми, що важливо для майбутнього.

Чому нам довіряють?

Звертатися в спеціалізовані центри готові не всі. Але це неправильний підхід. Справитися з проблемою самостійно фактично неможливо. Хвороба може затягнути людину, повністю паралізувати його волю. Тільки професійне лікування залежності дає потрібні результати. Наші співробітники мають абсолютно всіма необхідними ресурсами, що дозволяє пацієнтам отримати підтримку на вищому якісному рівні. Співробітники центру навчать справлятися з власними емоціями, правильно себе вести. Досвідчені фахівці готові надати все для самої кваліфікованої допомоги. Лікування проводиться за умов повної конфіденційності. Нам довіряють з таких причин:

 • Якісна і повна ізоляція. Вона дозволяє захистити пацієнта від негативних факторів ззовні, оточення і т.д. Постійний контроль позитивно впливає на пацієнтів, виключає ймовірність зриву
 • Анонімність. Повністю гарантується анонімність для кожного пацієнта. Тому можна буде не переживати з приводу того, що про наявність проблем стане відомо стороннім людям. Повна конфіденційність гарантується нашими співробітниками
 • Робота з родичами. У подібних ситуаціях члени сім’ї часто виявляються просто безпорадними. Вони не знають, як правильно вести себе з залежним людиною. Ми намагаємося надати грамотну підтримку, надаємо корисні консультації, розповідаємо про поведінку з близькими, які стали залежними

Завдяки нам лікування наркоманії в Черкасах стає ідеальним вибором для кожного, хто знову хоче мислити абсолютно тверезо. Наші працівники роблять все, що від них залежить, для створення оптимальних умов. Тому кожен пацієнт отримує максимальні шанси на повне одужання. Команда професіоналів готова допомогти всім.

 

 

Ціни на лікування наркоманії

 

Вигляд допомоги (наркоманія) Вартість Тривалість
Лікування наркозалежності від 2000 грн 1 добу
Наркоблокада “Налтрексон” на 3 місяці 8000 грн 1 сеанс
Наркоблокада “Налтрексон” на 6 місяців 15000 грн 2 сеанси
Наркоблокада “Налтрексон” на 12 місяців 26000 грн 3 сеанси
Імплант, що кодує, у лікуванні наркоманії ціна на запит від 1-2 діб
Детоксикація від наркотиків 2000 грн 1 добу
Детокскація від наркотиків вдома 2500 грн 1 сеанс
ЗБІД у відділенні реанімації 15000 грн 1 сеанс
Тестування + консультація нарколога 1000 грн 1 сеанс
Амбулаторний супровід нарколога 800грн 1 сеанс
Вигляд допомоги (психіатрія) Вартість Тривалість
Амбулаторний супровід психіатра 800 грн 1 сеанс
Амбулаторний супровід психотерапевта 800 грн 1 сеанс
Особиста консультація у спеціаліста 800 грн 2 години

Наші спеціалісти

Практикуючий лікар психіатр, психотерапевт

Степанова (Запорожець) Ольга

Врач-психіатр вищої категориії

Літвінов Олександр

психотерапевт

Дьяченко Оксана

Практикуючий психолог, педагог, коуч

Наталія Волинець

Сімейних психолог

Оксана Сідун

Голова Ужгородської філії МАА

Сергій Митричко

Голова Миколаївського філіалу МАА

Сергій Рябец

Голова Хмельницкого філіалу МАА

Нохрин Сергей

Голова Винницкого філиалу МАА

Волошин Олександр

Голова Херсонского філіалу МАА

Дмитро Костяков

Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук, спікер TED

Олена Тараріна

кандидат медичних наук, лікар-психіатр, нарколог вищої категорії, психотерапевт

Савенко Дмитро

Реабілітолог, консультант по хімічної залежності

Вискубенко Артем

Координатор відділення номер 2, аддіктологія, фахівець з корекції залежності і співзалежності.

Серебрянський Ілля

Координатор відділення номер 1, аддіктологія, фахівець з корекції залежності і співзалежності

Сергеева Анастасія

Реабілітолог, консультант по хімічної залежності

Евсеенко Ярослав

нарколог, психіатр вищої категорії.

Рямазанов Андрій

Психолог, Гештальт психотерапевт

Тамара Ковч

Психолог, Гештальт психотерапевт

Рязанцева Анастасія

Практичний психолог, акредитований гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер ВО ППГП,

Веровская Ірина

Завідуюча кафедри психології ЛНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук, доцент. Член української асоціації трансактного аналізу, член асоціації політичних психологів України, член УОППГП

Пашко Тетяна

Керівник філії МАА Київ практикуючий психолог, фахівець з корекції залежності і співзалежності

Олексій Лінник

Психіатр, нарколог, сексолог, мануальний терапевт, ТВ-експерт.

Іванов Олександр

Глава Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

Щеглов Ігорь

Практичний психолог, АРТ-терапевт, консультант по хімічної залежності

Вискубенко Марія

Наши документы

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
0 0 votes
Реитинг
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Читать больше

Copyright · All Rights Are Reserved © 2022 Официальный сайт МАА