МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Центр в Запоріжжі

   Алкоголізм – руйнівне організм залежність, позбавитися від якої вкрай складно. Особливо важко це зробити в поодинці. Навіть ті алкоголіки, хто чітко усвідомив необхідність змін, в більшості випадків не здатні самостійно вибратися з алкогольного полону. Невдалі спроби кинути пити раз по раз приводять і без того зламаних людей у ​​відчай. Алкоголізм колосально підриває фізичне здоров’я, але ще більше страждає психіка. Це жахлива пастка. Глибока депресія, відчуття тривоги, нікчемності життя, безпросвітна туга, відсутність сил і бажання жити – типові симптоми хвороби. Вони переслідують алкоголіка в моменти протверезіння і змушують його знову і знову тікати від реальності звичним способом – за допомогою випивки.

   Центри реабілітації алкоголю в Запоріжжі – кваліфікована допомога

   Спеціалізовані центри – та сама рука допомоги, яка дозволяє п’є людині вибратися з алкогольної трясовини. Шлях до хвороби у кожного свій, тому в її лікуванні необхідний індивідуальний підхід. Центр реабілітації наркоманів і алкоголіків Запоріжжя практикує комплексне лікування, поєднуючи медикаментозну терапію, професійну психологічну допомогу і сучасні ефективні методики. Тільки так можна повернути пацієнтам повноцінне життя без важкої залежності. Успішне лікування полягає у виробленні надійного захисту від рецидивів і соціальної адаптації потерпілого.

   Детоксикація

   Алкоголізм реабілітаційний центр Запоріжжя починає долати з етапу детоксикації, тобто повного позбавлення від отрут, що накопичилися в організмі. Без нього зцілення неможливо. Мета детоксикації – зняття болісної тяги до спиртного і полегшення фізичного стану. У нашій клініці це чітко відпрацьована процедура, що займає одну-два тижні.
   В її основі – поєднання фізичних навантажень і лікарської терапії.

   Досить часто алкоголіки, в спробах полегшити свій стан, викликають лікарів додому, щоб «прокапали» або «почистити кров». Реабілітаційний центр для алкоголіків в Запоріжжі діє виключно в інтересах пацієнта. Наші співробітники проводять процедуру детоксикації тільки в умовах стаціонару. Пацієнт не залишається наодинці зі своєю проблемою, його постійно контролюють кваліфіковані медичні працівники. Нам не потрібен тимчасовий ефект. Важливо домогтися стійкого позитивного результату, налаштувати хворого на інший спосіб життя, сформувати нові відчуття і звички.

   Центр реабілітації алкоголізму Запоріжжя проводить детоксикацію, спрямовану на:

   • позбавлення від токсинів;
   • поліпшення фізичного благополуччя пацієнта;
   • стабілізація психіки;
   • реорганізація роботи всіх систем організму;
   • підготовка пацієнта до подальшого усунення від залежності.

   Психологічна реабілітація:

   Подальше лікування алкоголізму грунтується на апробованих і ефективних методиках по боротьбі з різними видами залежностей, в тому числі на широко поширеною програмою «12 кроків». Реабілітаційні центри для алкоголіків Запоріжжя успішно і з максимальною віддачею застосовують цей метод у своїй практиці.

   Програма реабілітації складається з:

   • дореабілітаціонний етап, на якому пацієнт адаптується, знайомиться з механізмами розвитку залежності, долає «алкогольний голод» (як за допомогою фармакології, так і взаємодіючи з іншими залежними людьми, з якими працює центр реабілітації алкоголіків в Запоріжжі). Важливою частиною етапу є руйнування механізму «заперечення» – одного з основних симптомів хвороби;
   • реабілітація в клініці, терміном до півроку, в залежності від стану хворого. Основна складова тут – кваліфікована допомога психологів. Під контролем наших фахівців пацієнт поступово позбавляється від пригнічених почуттів, вчиться жити з ясним свідомістю, брати відповідальність за своє життя, а не тікати від проблем за допомогою спиртовмісних напоїв. Пропаганда тверезості, непрійняття алкоголю – вісь одна з головних завдання, Пожалуйста ставити реабілітаційний центр, проводячі лікуванняалкоголізма в Запоріжжі на цьому етапі;
   • соціалізація, пошук, відновлення себе в суспільстві. Ми вчимо наших вихованців взаємодіяти з навколишнім світом, розробляємо індивідуальні рекомендації для пом’якшення кризового стану, пов’язаного з переходом в макросоциума. Боротьба з алкоголізмом в реабілітаційному центрі Запоріжжя – це не тільки інтенсивна робота в умовах стаціонару. Фахівці підтримують пацієнтів на етапах повернення в сім’ю, пошуку роботи, участі в суспільному житті. Проводяться індивідуальні та групові заняття, де залежні отримують навички, необхідні для вибудовування відносин в колективі і вирішенні супутніх проблем.

   Реабілітаційний центр від алкоголізму Запоріжжя – близьким

   Ми, співробітники центру, знаючи, як нелегко доводиться родичам залежного, готові їм допомогти.
   Для близьких проводяться консультації з питань поведінки в співзалежних умовах, за рішенням проблем, що виникають в сім’ях алкоголіків, надається інформаційна підтримка.

   Реабілітаційний центр алкоголіків в Запоріжжі виходить з того, що алкоголізм – це не розбещеність, що не моральне каліцтво. Це хвороба, хронічна, прогресуюча, пов’язана з неможливістю контролювати вживання алкоголю. Цей недуг, який можна і потрібно лікувати. У нас є для цього всі інструменти. Тому настійно рекомендуємо відкинути всі страхи і сумніви і звернутися в наш центр за допомогою.

    

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА