МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Центр в Миколаєві

   Реабилитация алкоголиков является непростым процессом, как и реабилитация наркоманов. Поэтому необходимо обращаться к проверенным специалистам, а не предпринимать попытки решить проблему Реабілітація алкоголіків є непростим процесом, як і реабілітація наркоманів. Тому необхідно звертатися до перевірених фахівців, а не робити спроби вирішити проблему самостійно. Зараз дуже поширені спеціалізовані центри реабілітації алкоголіків. Миколаїв не став винятком серед багатьох міст, тому що там теж працює чимало центрів. Наш виділяється серед них з позитивного боку, тому що пропонує реально робочі методики. Вони змогли допомогти вже багатьом алкоголікам, які забули про свою залежність, повернулися в повноцінне суспільство і навіть стали успішними людьми.

   Унікальний центр реабілітації алкогольної залежності Миколаїв

   Ми пропонуємо можливості для покращення якості послуг, тому що можна отримати попередню консультацію, влаштуватися на лікування в стаціонар з оптимальними умовами. Фахівці на всіх етапах лікування залежності піклуються про пацієнтів, пропонують їм гідний догляд та все необхідне. У центрі створені сучасні умови:

   • Кімнати відремонтовані за сучасними стандартами. Тому в них пацієнти можуть відчути себе практично як вдома.
   • Обстановка в центрі відрізняється спокоєм і має в своєму розпорядженні до ефективного лікування.
   • Працюють тільки грамотні фахівці, які займаються фізичним і психологічним відновленням.

   Поступово відбувається повне звільнення від залежності. Паралельно ведеться робота в усіх напрямках, тому що важливо усунути, як фізичну, так і психологічну залежність. В цьому плані наш центр реабілітації алкоголіків в Миколаєві вважається одним з кращих. Після надходження кожного нового пацієнта доктора ставлять певні завдання. Вони досягаються в стислі терміни, тому що для цього є все необхідне. Підсумковим результатом стає повна відмова від вживання алкогольних напоїв. Формуватимуться звички, які не мають нічого спільного зі спиртним.

   Наш центр реабілітації алкоголізму Миколаїв проводить індивідуальні та групові заняття з пацієнтами. На них обговорюються різноманітні вчинки і події з життя людей. Там людина може навчитися протистояти негативним емоціям без використання алкоголю. Його навчають правильно знімати стрес. Додатково використовуються різноманітні методи, які відволікають, дозволяють отримати задоволення. Терапія може проводитися в ігровій формі, у вигляді різноманітних тренінгів.

   Реабілітаційний центр від алкоголізму Миколаїв і його переваги

   Кожен житель Миколаєва і області має можливість звернутися до нас для лікування алкогольної залежності. Послуги надаються на прийнятних умовах, що дозволяє більшості домогтися поставленої целее. Запит реабілітаційний центр лікування алкоголізму Миколаїв дає можливість дізнатися більше деталей, проконсультуватися з фахівцями. До наших основних плюсів можна віднести:

   • Правильний підхід до кожного пацієнта.
   • Відомі методи, які використовуються для довгої достатньо.
   • Догляд кадри.

   Кожен пацієнт має шанси повністю вилікуватися від своєї залежності.

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА