МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Центр у Херсоні

   Скільки кроків від алкоголізму до нормального життя, в якій «запоїв» вже не буде місця? Хтось вважає, що такого шляху не існує зовсім. Є центри реабілітації алкоголіків в Херсоні за принципом «12 кроків» та інші схожі. Але які ці кроки, і яка у них тривалість?

   Насправді у всіх індивідуально, і така відповідь сильно не подобається алкоголікам. У ті рідкісні моменти, коли вони згодні на лікування, вони вимагають від родичів, друзів і лікарів чіткої відповіді: скільки? Чи не буде процес довгим? І, на жаль, багато хто з них не згодні навіть на місяць реабілітації.

   Тут приходять на допомогу найрізноманітніші способи зацікавити людину. У кожного центру вони свої. Іноді в хід йде навіть примусове лікування. Але не всі способи ефективні, а деякі дають результат тільки при правильному підході. У нас свій власний, роками відточений метод, за рахунок чого наш центр реабілітації алкоголіків в Херсоні виходить на лідируючі позиції за статистикою одужання.

   Центрі реабілітації алкоголіків: як проходить лікування

   Лікувати алкоголізм у нас можна анонімно, що так важливо для більшості людей і їх родичів. Людина хоче почати нове життя, і йому зовсім не до вподоби те, що його можуть поставити на облік, а потім обмежити в будь-яких правах. Ми прекрасно це розуміємо, а тому дотримуємося конфіденційності, якщо цього хоче пацієнт.

   Основні етапи лікування, які пропонує наш центр реабілітації алкоголізму в Херсоні, такі:

   • Початок занять з психологом. Бесіда, в ході якої пацієнт отримує заряд віри в себе, бажання лікуватися, а фахівець – потрібну інформацію, з якої далі треба працювати.
   • Медикаментозне лікування.
   • Реабілітаційний період, «репетиція» нового життя.
   • Терапія в групі: заняття, спрямовані на формування нового мислення, позбавлення від психологічних блоків.

   Центр реабілітації алкоголіків в Херсоні: особливості кожного етапу

   Ті, у кого вже є досвід безуспішних спроб вилікувати алкоголіка, розуміють: одними медикаментами його не врятувати. Родичам намагаються переконати, що залежність – виключно фізична. Але як же бути з тими людьми, які не вживають спиртне місяцями і навіть роками, але все одно не перестають мріяти про «безтурботної п’яною життя»? Вони не вписуються в цю теорію. Наш реабілітаційний центр від алкоголізму в Херсоні не сприймає такого обману клієнтів.

   Справа в тому, що психологічні чинники в переважній більшості випадків є первинними і головними. Фізично люди здатні перетерпіти, забути, перестати пити, але все одно не відчувають себе комфортно в цьому світі. Дану проблему потрібно виправити.

   Наш центр реабілітації наркоманів і алкоголіків в Херсоні ставить психологічне лікування на перше місце. Робота в цьому напрямку починається з першого дня і не обмежується консультаціями. Вона складається з різних частин:

   • Бесіди з психологом – дозволяють людині зрозуміти свої цілі і мрії, шляхи їх досягнення, а також причину бажання випивати.
   • Реабілітаційна частина – спосіб життя, з якого складається новий погляд на світ.
   • Групова терапія – зміна свідомості в ігровій формі, часто непомітно для учасників.

   Якщо у вашого близького алкоголізм, реабілітаційний центр в Херсоні допоможе вирішити цю проблему. Ми не обіцяємо коротких термінів: на жаль, поміняти мислення за пару днів неможливо. Зате ви отримаєте стійкий результат замість рекламних гасел.

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА