МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Центр у Чернігові

   Лікування алкоголізму вимагає професійної лікарської допомоги. Найкраще, якщо людина буде поміщений в реабілітаційний центр лікування алкоголізму Чернігів. Тут буде надано всебічну допомогу, спочатку застосовується медикаментозне лікування, а також важлива психологічна робота. Для лікування краще вибирати наркологічний центр з хорошою репутацією, який гарантує анонімне лікування, також важливо застосування сучасних методик. Важливо, щоб людина довірився лікарям, повністю приймав потрібні препарати для його лікування.

   Центри реабілітації алкоголіків Чернігова – особливості лікування

   Визначити, що у вас сім’ї з’явився алкоголік нескладно, людина часто знаходиться в стані сп’яніння, у нього з’являються провали пам’яті, втрачається апетит, всі думки про спиртних напоях, втрачається блювотний рефлекс, він толерантний до алкоголю і для сп’яніння йому потрібно його все більше.

   Центр реабілітації алкоголіків в Чернігові передбачає добровільне перебування, але якщо відправити його туди не виходить, то ви завжди можете заручитися підтримкою фахівців клініки, вони подзвонять йому і пояснять для чого йому реабілітаційний центр.
   Спочатку лікування передбачає обстеження, тобто важливо встановити, чи не пошкоджений організм через постійне сп’яніння, потім вживаються медикаментозні засоби, які знижують тягу до алкоголю і відновлюють роботу внутрішніх органів.

   При алкоголізмі не буває такої сильної ломки, як при наркоманії, але тягу важливо знижувати різними способами, в тому числі знадобляться ліки, які допоможуть забути про алкогольних напоїв. За прийомом ліків стежать медпрацівники, вони також надають цілодобову підтримку людині, допомагаючи йому пережити напади депресії, агресії.

   Центр реабілітації алкоголізму Чернігова – психологічна робота

   Психологічна робота заснована на покроковому усвідомленні всього шкоди алкоголю, на розумінні, скільки людина втрачає, залишаючись в стані сп’яніння, до чого його може привести такий спосіб життя. Реабілітаційний центр алкоголіків в Чернігові пропонує приклади, як люди позбуваються залежності і починають вести тверезий спосіб життя. Групові заняття корисні, люди об’єднуються загальними проблемами, намагаються спільними зусиллями визначити причини, які змусили людини вживати алкоголь. На таких заняттях люди спільно долають страхи і заряджають інших людей прикладом жити тверезо.
   Зазвичай роботою групи керує психолог, він також показує всі перспективи тверезого життя, і демонструє, до чого може привести вживання алкоголю.

   Дії клініки спрямовані на вироблення повного огиду до алкогольних напоїв. Головне прибрати з життя алкоголізм реабілітаційний центр Чернігів допоможе в цьому. Після того як реабілітація буде пройдена, починається етап ресоціалізації, людина повертається в звичне оточення, вчитися жити тверезо. Тільки в цьому випадку він може назавжди відмовитися від алкогольних напоїв, на цьому етапі важлива допомога родичів, вони повинні підтримувати людину, відвідувати групові заняття разом з ним, вони повинні намагатися виробити в ньому заборона до вживання алкоголю.

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА