МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Реабілітація Запоріжжя

   Наркозалежність – складна проблема, але від неї можна з легкістю позбутися, якщо звернутися в центр реабілітації наркоманів в Запоріжжі. Вам запропонують кілька етапів лікування, важливо пройти кожен. Також важливо довіритися лікарям, проходити всі лікування за програмою, адже важливо, щоб людина не тільки звільнився від покладів наркотиків, але назавжди забув про неї.

   Реабілітаційний центр наркозалежних в Запоріжжі – детоксикація

   Важливо також, щоб застосовувався індивідуальний підхід, щоб всі ліки призначають в залежності від стану людини. Варто вибрати реабілітаційний центр наркозалежних в Запоріжжі, практикується єдиний список ліків. Вони повинні призначатися в залежності від стану організму, від того, який тип наркотиків приймався.

   Також реабілітаційний центр наркоманії в Запоріжжі відводить велику роль психологам, які за допомогою сучасних методик допомагають людям назавжди забути про наркотичні речовини. Спочатку кожному вступнику реабілітаційний центр для наркозалежних в Запоріжжі пропонує пройти всі етапи, важливо визначити, який тип наркотиків приймався, як довго, також важливо дізнатися, наскільки сильно пошкоджені внутрішні органи, які з них потребують негайної допомоги. За допомогою спеціальних препаратів їм допомагають забути про дурман, намагаються зробити життя яскравішим, а також позбавляють від сильних болів.

   На цьому етапі організм перебудовується, вчиться жити без наркотичних речовин, при цьому починається ломка. Центри реабілітації наркоманів Запоріжжя постараються знеболити процес по максимуму, а також прискорити його і повністю відновити здоров’я людини.

   Реабілітаційні центри наркозалежних в Запоріжжі – ресоціалізація

   На етапі реабілітації реабілітаційні центри для наркоманів Запоріжжя пропонують вчитися жити тверезо, він усвідомлює свої помилки, відвідує особисті бесіди з психологом, групові заняття. Заняття в групах допомагають людині назавжди забути про наркотики, зрозуміти причини, які змусили його стати наркоманом, а також долають свої страхи.

   Під час особистих бесід реабілітаційний центр для наркоманів Запоріжжя застосовує власні методики, залежно від характеристик людини. Він направляє його в потрібне русло, показує, скільки можна досягти, пояснює, скільки він втрачає, якщо залишається в стані сп’яніння. Важливо виробити повне огиду до наркотичних речовин, тому застосовуються різні психологічні методики, припускають покрокове позбавлення від залежності, при цьому важливо навчитися чинити опір будь-якому бажанню приймати наркотичні речовини.

   Після того реабілітаційні центри для наркозалежних в Запоріжжі завершують лікування, людина може повернутися в звичне оточення, при цьому важлива підтримка родичів, близьких, вони обмежують спілкування з наркозалежними людьми, намагаються допомогти людині відновити свої життєві цінності. Людина починає роботу, навчання, налагоджує стосунки з рідними, знаходить для себе захоплення. У будь-якому випадку він може знати, що центри реабілітації наркозалежних Запоріжжя завжди готові йому допомогти, прийти на допомогу в складних ситуаціях. Завжди важлива підтримка, групові заняття, на яких люди вчаться заново жити і забувають про наркотики.

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА