МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Реабілітація у Рівному

   Наркотична залежність може бути залучена, проте необхідно помістити залежної людини в реабілітаційний центр наркозалежних в Рівному. Тільки в цьому випадку ви назавжди зможете позбавити людину від прагнення приймати наркотичні речовини.

   Центри реабілітації наркоманів Рівне – початок лікування

   Центр слід вибирати відповідально, не варто зупиняти свій вибір на державних клініках, де практикують єдиний підхід для всіх, один список ліків, старовинні методики. Краще звертатися в сучасний центр реабілітації від наркоманії в Рівному, де вам запропонують кілька етапів лікування, спочатку буде проведена діагностика, потім детоксикація і реабілітація. Навіть після виписки з клініки людина залишається під наглядом співробітників. У складний момент завжди можна отримати гідну допомогу. Для клініки дуже важливий індивідуальний підхід, а також повна анонімність.

   У сучасних центрах вам буде забезпечено анонімне лікування, що дозволяє людині розслабитися і довіритися лікарям. Перед призначенням проводиться обстеження, важливо знати які речовини вживалися, як довго, які ліки потрібно для відновлення організму. Важливо знати, наскільки сильно пошкоджені внутрішні органи, адже вони настільки звикають до хімікатів, що не можуть працювати самостійно.

   Процес характерний ламкою, тобто наркозалежний відчуває сильні болі, позбутися самостійно від них не вийде. Центр реабілітації наркоманів в Рівному забезпечує медикаментозну підтримку саме на цей період, при цьому ліки потрібно не тільки для позбавлення від болю, але і для відновлення роботи внутрішніх органів.

   Реабілітаційний центр наркоманії в Рівному – ресоціалізація

   Реабілітаційний період передбачає повне позбавлення від залежності, психологічну допомогу за сучасними програмами. Зазвичай практикуються всесвітньо відомі методи, які показали себе як дієві в світових клініках. Мільйони людей почали вести тверезий спосіб життя після покрокового лікування. Важливі особисті бесіди з психологом, а також групові заняття. Робота в групах допомагає людині довіритися лікарям, заразитися прикладів інших людей, подолати будь-які сумніви, розібрати причини, які змусили його стати наркоманом.

   Реабілітаційний центр для наркоманів Рівне практикує особисті бесіди з психологом, він показує, які перспективи відкриваються перед тверезою людиною, дозволяють зрозуміти, скільки людина втрачає, коли веде життя в дурмані. Після того як реабілітація буде завершена, починається звичний спосіб життя, він відправляється в звичне оточення. Однак тут також не втрачає підтримку, завжди може звернутися в наркологічний центр, де йому допоможуть назавжди забути про наркотики, підтримають, проте важлива і допомога родичів, вони повинні обмежити спілкування з колишніми друзями наркоманами, допомогти людині відновитися на роботу, знайти захоплення. Також пропонується відвідування групових занять, школи підтримки, все це допоможе людині назавжди забути про наркотичні речовини і почати вести по-справжньому тверезе життя.

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА