МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Реабілітація в Полтаві

   Лікування наркоманів – це цілком природний процес, він може бути успішним, якщо людину помістити в спеціальний реабілітаційний центр для наркоманів Полтава. Тільки за допомогою досвідчених лікарів можна назавжди забути про наркотики і дурмані.

   Центри реабілітації наркоманів Полтава – кращий вихід

   Незалежно від того яка залежність людини, які наркотики вживав, схема лікування завжди складається з декількох етапів. Спочатку важливо пройти процес детоксикації, тобто звільнити організм від наркотичних речовин, потім важливо пройти процес реабілітації, де надається психологічна допомога і вже потім переходити до адаптації, тобто вчитися жити заново в звичному суспільстві.

   Реабілітаційний центр наркоманії в Полтаві пропонує пройти повне діагностування, визначити наскільки сильно пошкоджені внутрішні органи. За час прийому наркотичних речовин організм звикає до впливу хімікатів, тому при їх виведенні виникають сильні болі, ломка, однак дані симптоми можна зняти за допомогою спеціальних медикаментозних засобів, які призначені в індивідуальному порядку. Вони покликані підтримати людину на цьому етапі, позбавити від впливу хімікатів, відновити роботу органів і налагодити здоров’я. За прийомом всіх засобів стежать досвідчені медики, вони намагаються підтримати людину, стежать за прийомом всіх препаратів.

   Центр реабілітації наркоманів в Полтаві – адаптація

   Після того як здоров’я буде налагоджено, людина може переходити до етапу реабілітації. Цей процес є психологічним, заснований на щільному роботі з психологами за спеціальними всесвітньо відомим програмами. Найчастіше використовується покрокова система, за допомогою якої людина спочатку повинен усвідомити весь жах залежності, а потім почати жити тверезо. Центр реабілітації від наркоманії в Полтаві допомагає усвідомити, скільки всього упускає людина, залишаючись під впливом дурману.

   Важливо, щоб він зрозумів, які перспективи відкриваються перед ним, якщо він буде вести тверезий спосіб життя. Багато в чому допомагає групова терапія, люди об’єднуються, заражаються прикладом один одного, намагаються долати будь-які труднощі й страхи. Також докладно розбираються причини, які змусили людини встати на цей шлях.

   Після того як реабілітація буде завершена людина може починати адаптацію, повертається у звичне оточення, вчитися жити тверезо у вже знайомому світі. Він налагоджує відносини з рідними, відновлюється на роботі, намагається уникати зустрічі з друзями наркоманами, починає вести тверезий спосіб життя.

   Важливо підтримати людину на цьому етапі, допомогти йому налагодити відносини з оточуючими, знайти нове захоплення, головне, щоб він завжди був зайнятий і вмів відволікатися від думки про наркотики. Центри реабілітації наркозалежних Полтава пропонує свою допомогу на даному етапі, нові заняття, відвідування школи підтримки, і інші програми в рамках ресоціалізації.

   Важливо, щоб людина відчувала завжди підтримку фахівців, щоб у нього був коло спілкування, в якому він може поділитися своїми проблемами. Його завжди допоможуть подолати тягу до наркотиків, і зберегти тверезий спосіб життя.

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА