МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Реабілітація у Івано-Франківську

   Залежність від наркотиків давно стала актуальною проблемою для багатьох людей, багатьох українських міст. В Івано-Франківську ситуація теж не дуже радісна. Багато хто потребує кваліфікованої допомоги. Ми готові її надати. Це неймовірно важливо, коли залежна людина відчуває турботу з боку і співучасть. Тому наш реабілітаційний центр наркоманії в Івано-Франківську готовий приймати пацієнтів з різними проблемами. Багато вже пройшли через наш центр, змогли знайти жагу до життя, тверезість. Ще більша кількість людей можуть зробити це в найближчому майбутньому. Тут нема чого боятися і соромитися. Треба подивитися проблемі в обличчя і дати їй справжній бій, а ми в цьому надамо якісну підтримку.

   Сучасні центри реабілітації наркоманів Івано-Франківськ та їх специфіка

   Сучасний світ неможливо, на жаль, уявити собі без наркотиків. Їх існує дуже багато. Постійно з’являються нові речовини. Люди, які слабкі морально, потрапляють в пастку, стають жертвою залежності. Але ми знаємо, як витягти людину з цієї ями. Перевірені центри реабілітації наркозалежних Івано-Франківськ, серед яких і наш, дають можливість позбутися від проблеми, почати повноцінне життя в нормальному суспільстві.

   Лікування є складним процесом, privative багато часу і зусиль. Залежні люди часто навіть не хочу чути все, що він потребує допомоги. Головне, щоб переконатися, що така людина, щоб розпочати лікування. Тут зазвичай відповідальність родичів. Якщо у родичів вдасться доставити залежною від нас, все інше буде зроблено на самому високому рівні якості. Після того, як консультації з професійним зазвичай переконати навіть найзатятіші про доцільність початку лікування.

   Наші методи лікування засновані на тривалому використанні і реальному досвіді. Програми завжди підбираються індивідуально. Вони засновані на комплексному підході до проблеми. Можна виділити кілька основних компонентів, які складають лікувальний процес:

   • Медикаментозне лікування.
   • Психологічна підтримка.
   • Фізіологічна допомогу і т.п.

   Не можна використовувати методи окремо, тому що так вони не дадуть результату. Тому реабілітаційний центр наркозалежних в Івано-Франківську використовує їх тільки в комплексі.

   Відповідний для всіх центр реабілітації від наркоманії в Івано-Франківську

   Кожен залежна людина зможе отримати у нас кваліфіковану допомогу незалежно від типу проблеми, тривалості вживання наркотиків і інших чинників. Багато з кращого боку відзначають наш реабілітаційний центр для наркоманів. Івано-Франківськ є одним з багатьох міст, в яких відкриті наші центри. Тут модно отримати підтримку по вищому розряду, яка дозволяє після закінчення лікувального курсу прийти в себе цілком. Перевірений часом центр реабілітації наркоманів в Івано-Франківську готовий прийняти всіх бажаючих знову стати тверезими, здоровими і щасливими.

    

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА