МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   НЦ в Запорожжі

   Багатьом необхідний наш центр лікування наркоманії. Запоріжжя вважається одним з українських міст, в яких кількість залежних від наркотиків реально велике. Щоб позбутися від проблеми, треба просто звернутися до нас. Звичайно, процес лікування буде тривалим, непростим, але зате потім можна буде повністю забути про проблему, зітхнути на повні груди. Ми намагаємося створювати найкращі умови, щоб кожен пацієнт зміг відчути турботу про себе, пройти складне випробування в оточенні кваліфікованих професіоналів.

   Яким повинен бути наркологічний реабілітаційний центр в Запоріжжі?

   Ми працюємо досить давно. Тому центр зміг продемонструвати, як повинні працювати справжні професіонали. Ми протягом багатьох років допомагає пацієнтам, які стали жертвами різноманітних форм залежності. Клініка розташована в Запоріжжі в потрібному для такого закладу місці. Там можна відпочити від суєти, повністю сконцентруватися на лікувальному процесі. У нас є великий досвід в даній сфері.
   Завжди підбираються перевірені методики, які незмінно дають позитивний результат.

   Наркологический центр ЦЗМ 14З багатьох причин люди звертаються саме в наш центр реабілітації наркоманів. Запоріжжя стало для більшості з них рідною домівкою, а наш центр виявився кроком на шляху до повного одужання. Досвідчені співробітники знають, як поводитися з пацієнтами, створювати для них ідеальні умови.
   Серед ключових переваг можна відзначити:

   • Великий досвід роботи. Ми допомогли повністю вилікуватися великій кількості людей.
   • Лікування проводиться на умовах повної анонімності. Ми намагаємося ставитися до пацієнтів з максимальною делікатністю.
   • Застосовується сучасне обладнання, і тільки високоякісні сучасні препарати.

   Кваліфікація всіх співробітників, серед яких наркологи, психологи, медичні сестри, є максимально високою.
   Завдяки всьому цьому наш реабілітаційний центр для наркозалежних в Запоріжжі користується популярністю. Багато вже подолали завдяки йому від своєї проблеми. Багато належить зробити це в найближчому майбутньому. Наркологічна допомога надається дуже кваліфіковано. Фахівці роблять все для зняття ломки, полегшення стану пацієнта. Психотерапевти дозволяють поступово прийти до тями після перенесених випробувань. Весь комплекс заходів спрямований на досягнення однієї мети – повного одужання.

   Лучший наркологічний центр у Запоріжжі

   Наркологический центр ЦЗМ 9У місті працює чимало подібних центрів, які пропонують свої послуги. Серед них важливо звертатися тільки до перевірених професіоналам. Деякі обіцяють щось нереальне. Але ми чесно гарантуємо одужання, яке не може бути дуже швидким. Перевірений центр реабілітації наркозалежних Запоріжжі працює з пацієнтами максимально відповідально і якісно. Від будь-якої залежності завдяки цьому можна позбутися в наших стінах. Людина отримує можливість знову нормально жити, працювати. Головне звернутися до нас в наркоцентр. Запоріжжя є одним з міст, в яких працюють наші унікальні центри. Людина отримує можливість знову нормально жити, працювати. Головне звернутися до нас в наркоцентр. Запоріжжя є одним з міст, в яких працюють наші унікальні центри.

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА