МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Лікування наркозалежних в Харкові

   Наркологічна клініка Харків:

   У Харківській області проблема алко та нарко залежності вирішується, але на жаль не в повній мірі. Бракує накркологій і кваліфікованих реабілітаційних центрів. Кількість бажаючих позбутися цієї проблеми, більше ніж можуть вмістити наркологічні клініки Харкова.

   Лікування алкоголізму в Харкові

   Алкоголізм можна назвати епідемією сучасності, у багатьох країнах вводилися сухі закони, але алкоголь все одно брав своє. Неможливо пояснити, що притягує людину в алкоголі, багато хто знаходить розраду, хтось сили, інші спосіб піти з реальності. У давнину за допомогою алкоголю лікували багато душевні розлади. І зараз багато виправдовують своє вживання необхідністю в лікуванні. Алкоголь формує у залежного систему ілюзій з твердими межами заперечення, що заважає людині побачити реальний стан справ, реальність його життя, реальність того факту, що він алкоголік і йому необхідне лікування алкогольної залежності.

   Лікування наркоманії в Харкові

   Лікарі наркологи та психологи говорять про необхідність тривалого лікування від наркоманії, вони пов’язують свою точку зору з емоційною стабільністю наркозалежного. Про емоційної стабільності людини вживав психо-активні речовини можна говорити тільки через два роки повної хімічної чистоти. А емоційно зрілою особистістю, залежний стає тільки за умови активної роботи над собою. Саме через емоційної аномалії у наркозалежних відбуваються зриви, наркоман не в змозі самостійно впоратися з тягою, що виникла в результаті емоційного стрибка. І саме через емоційної аномалії лікування наркоманії це довгий і важкий процес і вірити тому, що хтось може вилікувати наркомана за короткий термін не варто влікування наркоманії Харків.

   Реабілітаційні центри в Харкові

   Наркологічний центр Харків «Центр здорової молоді »відкрили кілька реабілітаційних центрів для нарко- та алкозалежних. У центрах реабілітації організовані терапевтичні спільноти, які періодично перемішуються, це робиться з метою збільшення терапевтичного ефекту. Терапевтичне співтовариство, це микросоциум. Лікування залежності відбувається шляхом зміни мислення, поведінки і реакцій залежного, а то що відбувається в ситуативному режимі, відбувається в мікросоціумі ситуації з деструктивним, неправильною поведінкою або реакцією ці ситуації виноситься на групі самодопомоги та за допомогою терапевтичної спільноти і психотерапевтів шукаються шляхи вирішення цих ситуацій, виносяться з неї уроки і шукаються інструменти для її зміни або запобігання наркологія Харків.

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА