МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии
   Розділи
   Наші фахівці Фотогалерея Працевлаштування Жіночий алкоголізм

   Чому ми?
   Профессиональный персонал

   Професійний персонал?

   Персонал нашої наркологічної клініки постійно проходить навчання і курси підвищення кваліфікації, яке контролюється керівництвом організації шляхом інтервізії кожної окремої філії. Безперервного розвитку вимагають від нас темпи появи нових видів хімічних речовин і методів лікування залежностей від них. Всі співробітники мають багаторічний стаж в терапії і сертифіковані для проведення повноцінного, максимально ефективного курсу відновлення після залежності і курсу корекції особистості.

   Созависимость

   Созалежність

   Наркологія окремо виділяє таке поняття як Співзалежність - патологічний стан, що характеризується стійкою поглиненої і сильним емоційним, соціальної або навіть фізичною залежністю від іншої людини. Співзалежність відноситься до поведінкових розладів і для нього характерні емоційна / соціальна / фізична залежність від алко- і наркозалежного чоловіка, сина, батька, дружини, друга або іншої близької людини. Співробітники "Міжнародної антинаркотичної Асоціації" (МАА) на безкоштовних групах і семінарах для співзалежних допоможуть навчитися жити з залежним членом сім'ї, сприймати ситуацію тверезо і не дозволяти обставинам впливати на особистість руйнівно.

   Круглосуточная помощь

   Цілодобова допомога

   Наш наркодиспансер пропонує консультаційну допомогу наркологів та психологів в режимі 24 \ 7. Консультанти МАА допоможуть вам абсолютно безкоштовно і анонімно. Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами гарячої лінії або в месенджері. Кваліфіковані співробітники дадуть відповідь на всі питання і допоможуть знайти для Вас потрібне рішення, виходячи з обставин, в яких опинився Ваш близький.

   Реабилитация

   Реабілітація

   Комплексне лікування наркоманії і алкоголізму неможливо без програми психосоціальної реабілітації. Курс заснований на відомій і ефективній програмі «12 кроків», штаті Міннесота модель. Він має на увазі комплекс робіт, спрямованих на відновлення біо-психо-соціо-духовної моделі людини. Кінцевим результатом курсу є повне звільнення залежної людини від фізичного та психічного впливу психоактивних речовин і відновлення мотивації на подальшу повноцінну, тверезу і здорове життя.

   Ресоциализация

   Ресоціалізація

   Після курсу реабілітації залежна людина має поступово відновлюватися в усіх сферах - фізичної, соціальної, психологічної та інших. Ресоціалізація - невід'ємний завершальний етап повного курсу програми. Це закріплення отриманих знань на практиці та повернення до розміреного, здорового життя.

   Более 10 лет опыта

   Більше 10 років досвіду

   З 2004 року відкрито близько 50 відділень наших реабілітаційних центрів в 12 містах України. У нас величезний досвід роботи з пацієнтами. Будьте впевнені, що наш наркологічний центр допоможе і вам.


   Антинаркотичний центр “МАА”

   «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» працює вже більше п'ятнадцяти років в Україні.

   За цей час в дванадцяти областях відкриті наркологічні центри - близько сорока відділень.

   «МАА» має статистику, яка показує неухильне зростання людей, що змінили своє життя після проходження нашої програми.

   Відділення «МАА» відкриті по всій нашій країні, а також в Грузії і Молдавській Республіці. Успіх - щаслива, тверезе життя, відновлені родини - досягнутий завдяки добре продуманій програмі, яка включає в себе колосальну кількість:

   • індивідуальної і групової психотерапії;
   • рефлексотерапії;
   • псіхокоррекеціі;
   • профілактиці зривів;
   • роботи з почуттями і мисленням залежних людей.
   • робота в сфері лікування, реабілітації та адаптації різного роду залежностей, проводиться з 2004 року.

   Наркологічний центр «МАА» в Києві та інших містах України налічує велику кількість як запрошених фахівців:

   • наркологи;
   • психіатри;
   • психотерапевти;
   • психологи - мотиватори;
   • аддіктологія;

   Так і наших випускників, які пройшли серйозне навчання і підготовку - консультанти по хімічної залежності.

   Чим відрізняється наркологічний реабілітаційний центр «Міжнародної антинаркотичної Асоціації» від багатьох інших?

   1. Тер апевтіческіе табору!
   2. Школи по хімічної залежності, і Підвищення кваліфікації!
   3. Безкоштовні групи і семінари для батьків!
   4. Центр наркології «МАА», має на меті, яка полягає в тому, щоб людина не просто довго залишався в ремісії (тверезим), а щоб при цьому зростало його якість життя!

    «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» робить все можливе, щоб людина отримувала задоволення від життя, а не залишався в депресії, чекаючи чергового зриву! Терапевтична програма включає в себе всебічний підхід до проблеми залежності, це як медикаментозне лікування на першому етапі, так і робота з мисленням. Наш реабілітаційний центр для наркозалежних працює за ексклюзивною програмою, яка включає в себе кілька етапів:


   1

   Детоксикація

   При систематичному вживанні психоактивних речовин таких як (алкоголь, наркотики) організм повністю перебудовується, порушується робота всіх органів, це призводить до абстиненції (ломки). Людина відчуває біль, крутіння в суглобах, порушується травлення і сон, що призводить до серйозних проблем зі здоров'ям. Щоб відновити ці функції, необхідна детоксикація (виведення токсинів). Лікування проводиться за приписом наркологів і терапевтів.
   2

   Робота з мисленням

   Систематичне вживання, або ігрова залежність призводить до змін не тільки фізичного стану, а й мислення. У людини спостерігаються різкі зміни настрою, він може впадати в апатичні і депресивні стани. Згодом він замикається, стає самотнім, уникає звичного кола спілкування. Крім того, захищаючи свій спосіб життя, людина починає брехати в усіх сферах, змінюється система цінностей, життєві погляди і коло спілкування. Згодом втрачається почуття відповідальності за що-небудь і призводить до хаотичного безладдя у всьому. Це все вимагає тривалої психологічної роботи та індивідуального підходу!
   3

   Соціалізація

   Після систематичного вживання чи ігрової залежності, і подальшого стаціонарного лікування, люди не можуть відразу адаптуватися в суспільстві. Так як тривалий час пацієнт жив у брехні, ілюзії і перекручених поглядах, він стикається з проблемою у всіх взаєминах, їх практично потрібно будувати заново. Крім того, потрібно перейти, від життя в повному хаосі, де немає обов'язків, потреби чогось відповідати і режиму, в життя впорядковану, насичену і відповідальну. Тому перший час все здається похмурим, нецікавим і складним. Програма соціалізації дає можливість адаптуватися до цих умов без ризику зірватися.

   У цій програмі людина, не перебуваючи в стаціонарі, може пройти кілька видів навчання в різних сферах, таких як:

   • школа хімічної залежності
   • школа соціальної роботи
   • школа підвищення кваліфікації

   Все це в сукупності і дає реальний результат! У зміні способу життя, відновлення сімей та, звичайно, тверезого життя!

   Умови проживання

   Отзывы

   5 10 голоса
   Рейтинг
   10 Отзывы
   Oldest
   Newest
   Inline Feedbacks
   View all comments
   Андрей
   1 год назад
   Рейтинг :
        

   Хочется выразить огромную благодарность Международной Антинаркотической Ассоциации за эффективную работу в моем выздоровлении от зависимости. Я наркоман с 17 ти летним стажем и за это время попробовал миллион способов борьбы с зависимостью, и когда уже опускались руки, по рекоменлации одного из моих очень хороших друзей, который на собственном опыте доказал, что программа по которой работает эта организация эффективна. Привлекло меня и то, что в работе по уделяется внимание всем сферам одинаково, вобщем сейчас я уже больше года трезвый, мне хочется жить, и я ценю то что имею.

   Арсений
   1 год назад
   Рейтинг :
        

   Местами путь был и остаётся тяжелым, но кто сказал, что будет легко? Трезвость – это ответственность за свою жизнь. Я чист без малого 2 года, за что и благодарен МАА.

   Максим
   1 год назад
   Рейтинг :
        

   Проходя реабилитацию в одном из центров МАА Киевского региона, его называют София, я был приятно удивлен методикой и коллективом этого центра. Дом с хорошими условиями, крутейший современный спортзал, бильярд, сауна дают возможность проводить хорошее время на досуге. Большой двор с цветущим садом, персонал который уделял достаточно времени для того чтобы вникнуть конкретно в мою ситуацию, вобщем я прошол там реабилитацию и теперь имею настоящих друзей с которыми часто вижусь и общаюсь, пусть Бог бkагославит тех людей которые занимаются этим не простым делом.

   Людмила
   1 год назад
   Рейтинг :
        

   Я зависимая мне 28 лет, и я прошла полный курс психо-социальной помощи в Киеве. Почему именно психо-социальной? Для меня другие лечения не оправдали моих ожиданий, и надежд. Ведь зависимость это психологическая болезнь. По-этому квалифицированная помощь сотрудников, а также психологов помогли мне разобраться в себе, и в своих чувствах. Я поняла почему я употребляла, теперь таких ошибок не допускаю.

   Владимир
   1 год назад
   Рейтинг :
        

   Здравствуйте меня зовут Владимир, хочу поблагодарить Киевский центр реабилитаций МАА долгие годы,я страдал от алкоголизма ,наркомании и лудомании .Какой способ лечения мои родные не пробовали применять ко мне ,ничего не помогало( кодировка от алкоголя– на три дня,про наркотики и говорить нечего ,ещё меньше).Трезвый я на данный момент благодаря реабелитации по 12 Ти шаговой программе,которую я прошол в Международной Антинаркотической Асоциации.Очень рад что Господь меня на правил на такую реабелитацию.Где мне смогли помочь.

   Николай
   11 месяцев назад
   Рейтинг :
        

   Спасибо большое работникам с организации МАА за то что помогли мне справиться с алкогольной зависимостью, которая к 24 годам уничтожил почти всю мою жизнь, я потерял семью, роботу и думал что выхода уже нет пока не обратился в МАА, теперь я имею семью и радуюсь каждому дню! Спасибо организации и сотрудникам за поддержку и пример!!

   Виктор
   10 месяцев назад
   Рейтинг :
        

   Хочу выразить свою благодарность организации и сотрудникам МАА ,за то что не смотря ни на что ,верили в меня и верят до сих пор, помогали и помогают до сих пор когда мне тяжело, показывают на своем примере что есть и ещё ,другая жизнь ,без употребления ,что можно радоваться самым обычным вещам ,людям ,событиям без допинга. По этому резюмируя ,всё высше сказанное ,хочу ещё раз выразить свою благодарность всем ребятам которые находятся в организации МАА и борется с нашей общей проблемой.

   Агазейнал
   10 месяцев назад

   Рейтинг :       Здравствуйте!!! Меня зовут Агазейнал, я родился в г.Баку ,находился в зависимости от наркотического средства ( Героин ) , употреблял 12 лет внутривенно , довел свое здоровья до приобретения гепатита и исчезли все вены , в упадке было психологическое состояние,и комфорт находил только в одиночестве с наркотиком,потерял веру . В течение 7 лет вел меня Нарколог, проводил мне ремиссии,кодировался 3 раза налтрексоном ,но ничего не приводило к положительным результатам. Во время коротких ремисий при кодировках заменял вещество на алкоголь ,и то на долго нихватало.Судьба распорядилась так , что попал на реабилитацию и успешно прошел ее в Киевском отделение… Подробнее »

   Антон
   9 месяцев назад

   Рейтинг :       В последнее время употребления ПАВ у меня были уже большие проблемы со здоровьем и вообще жизнь скатилась на самое дно. За все время своего употребления (а это около 10 лет ) я множество раз пробывал бросить и перепробывал много разных вариантов прекратить употреблять ( детоксы, больницы, наркологи, закрывался дома и тд и тп) всё это помогало лиш на какое то короткое время и я сново возращался к прежней жизни. Только здесь на центре мне помогли изменить свою жизнь понять и осознать свою проблему. В Киевском центре для зависимых МАА я научился справлятся с множеством припятствий стоящих на… Подробнее »

   Николай
   9 месяцев назад
   Рейтинг :
        

   Проходя реабилитацию в одном из центров МАА Киевского региона, я был приятно удивлен методикой и коллективом этого центра. Дом с хорошими условиями, крутейший современный спортзал, бильярд, сауна дают возможность проводить хорошее время на досуге. Большой двор с цветущим садом, персонал который уделял достаточно времени для того чтобы вникнуть конкретно в мою ситуацию, вобщем я прошол там реабилитацию и теперь имею настоящих друзей с которыми часто вижусь и общаюсь, пусть Бог боагославит тех людей которые занимаются этим не простым делом.

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА