МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии
   Розділи
   Наші фахівці Фотогалерея Працевлаштування Жіночий алкоголізм

   Чому ми?
   Профессиональный персонал

   Професійний персонал?

   Персонал нашої наркологічної клініки постійно проходить навчання і курси підвищення кваліфікації, яке контролюється керівництвом організації шляхом інтервізії кожної окремої філії. Безперервного розвитку вимагають від нас темпи появи нових видів хімічних речовин і методів лікування залежностей від них. Всі співробітники мають багаторічний стаж в терапії і сертифіковані для проведення повноцінного, максимально ефективного курсу відновлення після залежності і курсу корекції особистості.

   Созависимость

   Созалежність

   Наркологія окремо виділяє таке поняття як Співзалежність - патологічний стан, що характеризується стійкою поглиненої і сильним емоційним, соціальної або навіть фізичною залежністю від іншої людини. Співзалежність відноситься до поведінкових розладів і для нього характерні емоційна / соціальна / фізична залежність від алко- і наркозалежного чоловіка, сина, батька, дружини, друга або іншої близької людини. Співробітники "Міжнародної антинаркотичної Асоціації" (МАА) на безкоштовних групах і семінарах для співзалежних допоможуть навчитися жити з залежним членом сім'ї, сприймати ситуацію тверезо і не дозволяти обставинам впливати на особистість руйнівно.

   Круглосуточная помощь

   Цілодобова допомога

   Наш наркодиспансер пропонує консультаційну допомогу наркологів та психологів в режимі 24 \ 7. Консультанти МАА допоможуть вам абсолютно безкоштовно і анонімно. Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами гарячої лінії або в месенджері. Кваліфіковані співробітники дадуть відповідь на всі питання і допоможуть знайти для Вас потрібне рішення, виходячи з обставин, в яких опинився Ваш близький.

   Реабилитация

   Реабілітація

   Комплексне лікування наркоманії і алкоголізму неможливо без програми психосоціальної реабілітації. Курс заснований на відомій і ефективній програмі «12 кроків», штаті Міннесота модель. Він має на увазі комплекс робіт, спрямованих на відновлення біо-психо-соціо-духовної моделі людини. Кінцевим результатом курсу є повне звільнення залежної людини від фізичного та психічного впливу психоактивних речовин і відновлення мотивації на подальшу повноцінну, тверезу і здорове життя.

   Ресоциализация

   Ресоціалізація

   Після курсу реабілітації залежна людина має поступово відновлюватися в усіх сферах - фізичної, соціальної, психологічної та інших. Ресоціалізація - невід'ємний завершальний етап повного курсу програми. Це закріплення отриманих знань на практиці та повернення до розміреного, здорового життя.

   Более 10 лет опыта

   Більше 10 років досвіду

   З 2004 року відкрито близько 50 відділень наших реабілітаційних центрів в 12 містах України. У нас величезний досвід роботи з пацієнтами. Будьте впевнені, що наш наркологічний центр допоможе і вам.


   Антинаркотичний центр “МАА”

   «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» працює вже більше п'ятнадцяти років в Україні.

   За цей час в дванадцяти областях відкриті наркологічні центри - близько сорока відділень.

   «МАА» має статистику, яка показує неухильне зростання людей, що змінили своє життя після проходження нашої програми.

   Відділення «МАА» відкриті по всій нашій країні, а також в Грузії і Молдавській Республіці. Успіх - щаслива, тверезе життя, відновлені родини - досягнутий завдяки добре продуманій програмі, яка включає в себе колосальну кількість:

   • індивідуальної і групової психотерапії;
   • рефлексотерапії;
   • псіхокоррекеціі;
   • профілактиці зривів;
   • роботи з почуттями і мисленням залежних людей.
   • робота в сфері лікування, реабілітації та адаптації різного роду залежностей, проводиться з 2004 року.

   Наркологічний центр «МАА» в Києві та інших містах України налічує велику кількість як запрошених фахівців:

   • наркологи;
   • психіатри;
   • психотерапевти;
   • психологи - мотиватори;
   • аддіктологія;

   Так і наших випускників, які пройшли серйозне навчання і підготовку - консультанти по хімічної залежності.

   Чим відрізняється наркологічний реабілітаційний центр «Міжнародної антинаркотичної Асоціації» від багатьох інших?

   1. Тер апевтіческіе табору!
   2. Школи по хімічної залежності, і Підвищення кваліфікації!
   3. Безкоштовні групи і семінари для батьків!
   4. Центр наркології «МАА», має на меті, яка полягає в тому, щоб людина не просто довго залишався в ремісії (тверезим), а щоб при цьому зростало його якість життя!

    «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» робить все можливе, щоб людина отримувала задоволення від життя, а не залишався в депресії, чекаючи чергового зриву! Терапевтична програма включає в себе всебічний підхід до проблеми залежності, це як медикаментозне лікування на першому етапі, так і робота з мисленням. Наш реабілітаційний центр для наркозалежних працює за ексклюзивною програмою, яка включає в себе кілька етапів:


   1

   Детоксикація

   При систематичному вживанні психоактивних речовин таких як (алкоголь, наркотики) організм повністю перебудовується, порушується робота всіх органів, це призводить до абстиненції (ломки). Людина відчуває біль, крутіння в суглобах, порушується травлення і сон, що призводить до серйозних проблем зі здоров'ям. Щоб відновити ці функції, необхідна детоксикація (виведення токсинів). Лікування проводиться за приписом наркологів і терапевтів.
   2

   Робота з мисленням

   Систематичне вживання, або ігрова залежність призводить до змін не тільки фізичного стану, а й мислення. У людини спостерігаються різкі зміни настрою, він може впадати в апатичні і депресивні стани. Згодом він замикається, стає самотнім, уникає звичного кола спілкування. Крім того, захищаючи свій спосіб життя, людина починає брехати в усіх сферах, змінюється система цінностей, життєві погляди і коло спілкування. Згодом втрачається почуття відповідальності за що-небудь і призводить до хаотичного безладдя у всьому. Це все вимагає тривалої психологічної роботи та індивідуального підходу!
   3

   Соціалізація

   Після систематичного вживання чи ігрової залежності, і подальшого стаціонарного лікування, люди не можуть відразу адаптуватися в суспільстві. Так як тривалий час пацієнт жив у брехні, ілюзії і перекручених поглядах, він стикається з проблемою у всіх взаєминах, їх практично потрібно будувати заново. Крім того, потрібно перейти, від життя в повному хаосі, де немає обов'язків, потреби чогось відповідати і режиму, в життя впорядковану, насичену і відповідальну. Тому перший час все здається похмурим, нецікавим і складним. Програма соціалізації дає можливість адаптуватися до цих умов без ризику зірватися.

   У цій програмі людина, не перебуваючи в стаціонарі, може пройти кілька видів навчання в різних сферах, таких як:

   • школа хімічної залежності
   • школа соціальної роботи
   • школа підвищення кваліфікації

   Все це в сукупності і дає реальний результат! У зміні способу життя, відновлення сімей та, звичайно, тверезого життя!

   Умови проживання
   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА