МАА восток
  * - поле обязательное для заполнения

  Флаг Грузии
  Рассчитать стоимость

   У меня/моего близкого зависимость от:

   НаркотиковАлкоголяКурительных смесей (спайсов)Игровых автоматовКомпьютерных игрДругое

   Необходимость в снятии ломки/выводе из запоя?

   ЕстьНет

   У зависимого есть желание лечиться?

   ЕстьНет

   Возраст зависимого?

   14-18 лет19-25 лет26-40 лет41-55 лет56-70 лет71 и старше

   Какое время Вы/Ваш близкий находится в зависимости?

   6 мес. - 2 года3 - 5 лет6 - 15 лет16 и более летЯ не знаю

   Наличие хронических заболеваний?

   ДаНетНе знаю

   Введите номер телефона и мы Вам перезвоним


   МАА

   Международная

   Антинаркотическая

   Ассоциация

   (066) 276-84-64
   (096) 710-81-51
   Флаг Грузии

   Лікування наркоманії у Слов’янську

   Лікування наркоманії у Слов’янську… Де можна його отримати? Та ще і якісне? Звичайно непросте питання, враховуючи складність проблеми. Щодня вона забирає багато життів та шансів на хороше майбутнє.

   Як протистояти цій тяжкій недузі? Звичайно тут не обійтися без інформації та розуміння проблеми. Ну і звичайно, без кваліфікованої допомоги, яку пропонує ефективне лікування наркоманії у місті Слов’янськ.

   Це болюче питання можливо вирішити. Що пропонує наша організація? Ну для початку Ви можете зателефонувати та звернутися за допомогою в реабілітаційний центр. Саме тут можлива справді якісна допомога.

   Реабілітаційний центр – навіщо?

   Звертаючись у реабілітаційний центр виникає ряд запитань:

   • В чому тут полягає допомога залежним?
   • Що ж це таке – реабілітаційний центр?
   • Навіщо потрібно звертатися за якоюсь допомогою, він що сам не зможе впоратись?

   Ми дамо відповіді на ці питання та детально розглянемо всю сутність реабілітаційного центру.

   В чому полягає допомога залежним?

   Допомога залежним – це не просто одна розмова, чарівна пігулка, або що. Це – цілий комплекс різноманітних процедур, спрямованих на відновлення людини.

   В чому полягає відновлення? Це ціла купа роботи:

   • Повернення людині здорового, хорошого фізичного стану. Залежність часто губить його повністю. Могли постраждати як внутрішні органи, так і зовнішність людини взагалі. Знаєте, не дарма кажуть, що залежного легко помітити у натовпі. Так от, над біологічною складовою залежного частіше необхідно дуже добре потрудитися.
   • Повернення психологічного здоров’я. В чому воно полягає? А в тому, що у людини нормальна самооцінка, адекватний погляд на власні почуття, реакції, дії тощо. Дуже багато різних складових, котрі потребують корекції та покращення.
   • Повернення моральних цінностей та норм. Це вже стосується духовної теми. Частіше за все – це темний-темний ліс для залежних. З часом таке поняття, як моральні цінності взагалі стирається. Доводиться заново вчити людину жити по правилах цього життя, а не навпаки.
   • Наведення ладу у відносинах. Ой, тут взагалі доволі часто роботи не початий край. Сім’я, робота, знайомі, друзі – це все сюди. І найчастіше всюди безлад. Як залежний себе часто поводить? Там обдурив, там вкрав, там ще щось – от і має цілу купу недовіри та осуду з боку оточення. А з цим теж потрібно щось робити!

   Як Ви думаєте що це ми описали? По суті – це так звана біо-психо-соціо-духовна модель роботи у лікуванні наркоманії (надалі – БПСД). Тобто, жодна зі сторін залежного не залишається без уваги! Тільки в такому випадку, коли долучена кожна, можливий успіх та тверезе майбутнє.

   Що ж це таке реабілітаційний центр?

   Реабілітаційний центр – це те місце, де людина отримає повноцінну роботу над її БПСД станом у максимально комфортних умовах. Тут можна отримати й професійну допомогу, й порцію турботи та любові, якої зазвичай залежним дуже бракує.

   Умови проживання

   Якщо говорити про умови проживання, то – це:

   • великий, просторий будинок;
   • сучасні, зручні меблі;
   • вся необхідна побутова техніка;
   • чисті, справні санвузли;
   • компактний спортивний зал;
   • двір, де з легкістю можна влаштувати пікнік, наприклад.

   Як Ви думаєте, чи впливають умови проживання на залежних? Відповідь – звичайно впливають! Адже набагато приємніше знаходитися в чистих, гарних, теплих, а не в занедбаних та холодних домівках.

   Що ж, як на рахунок відкритості реабілітаційного центру? Ми практикуємо реабілітаційні центри закритого типу.

   Обмежений доступ до навколишнього світу – це необхідність у лікуванні наркоманії. Чому? Адже на перших кроках до тверезого життя людина дуже вразлива до спокус. Тому необхідно її оберігати.

    

   Програма одужання

   Що ж, окрім умов проживання є ще й спеціальна програма одужання. Наш принцип роботи – це:

   • елементи програми «12 Кроків»;
   • групова терапія;
   • корекція відносин із рідними;
   • індивідуальний підхід до кожного окремого залежного.

   Тепер по черзі про кожен пункт.

   «12 Кроків»

   Що таке програма «12 Кроків»? Це – програма, заснована близько 80 років тому. Спочатку її використовували у лікуванні алкоголізму. Потім, з часом, її почали успішно використовувати у роботі з різними залежностями. Звичайно, ми не могли не залучити її у лікуванні наркоманії у Слов’янську.

    

   Групова терапія

   Групова терапія – це терапія у певному осередку людей. В нашому випадку – це одужуючі залежні. Взаємодіючи між собою, набагато легше виявити в собі те, чого раніше не було помітно. Ну наприклад, людина могла не помічати, що її сарказм ображає інших. В групі їй на це можуть вказати. Ну а коли про це говорить не одна людина, то це – своєрідний поштовх до змін.

   Якщо перераховувати заходи групової терапії, то вони містять у собі:

   • арт-терапію;
   • групу взаємодопомоги;
   • ігротерапію;
   • трудотерапію;
   • профілактику можливого зриву;
   • щоденний підсумок дня у вигляді аналізу своєї поведінки;
   • роздуми на різноманітні теми, що стосуються програми та одужання;
   • заняття на тему духовності та моралі;
   • розпорядок дня та чітка схема діяльності на кожен день.

   Корекція відносин із рідними

   Щодо корекції відносин у сім’ї? Необхідно зрозуміти одну річ – залежність у здоровій сім’ї не формується. Тому, рідним теж у свою чергу потрібно одужувати. Але не від залежності, а від співзалежності.

   Що це таке?

   • Коли одна людина повністю залежить від іншої.
   • Коли дублюється настрій від іншої людини.
   • Коли проблема іншої людини стає Вашою, хоча по суті вона – не Ваша.
   • Коли йде звинувачення себе у проблемах іншого, через що виникає депресія та апатія.

   Щоб розібратися з цим міхом проблем, наша організація влаштовує безкоштовні семінари та групи, націлені на допомогу рідним залежних. В такий спосіб поступово покращуються відносини і з самим залежним.

    

   Індивідуальний підхід

   Що ж на рахунок індивідуального підходу? Звичайно, повністю однакових підходів немає. До кожного необхідно знаходити свій. І тут все починається з того, в якому людина приїхала стані (важливо правильно призначити процедури очищення організму), а закінчується тим, що людина вживала, які в неї особливості характеру тощо.

   Кожна людина – унікальна. Розуміння цього нашими спеціалістами робить лікування наркоманії в Слов’янську в рази ефективнішим.

   До речі, про спеціалістів! У нас це і психологи, і терапевти, і консультанти з хімічної залежності. Більшість з них – це колишні залежні. Це робить лікування наркоманії ще кращої якості, адже хто зрозуміє залежного краще, ніж той, хто з цією проблемою знайомий особисто?

   Навіщо потрібно звертатися за якоюсь допомогою?

   Він сам не може впоратись? Ні – не може! Уже роками досвід говорить про те, що одиниці можуть вибратися з цієї проблеми самотужки. Важливо пам’ятати, що фінал залежності – це смерть. Тому на питання «Навіщо звертатися за допомогою?» кожен може відповісти собі сам.

   Що ще ми пропонуємо?

   Залишити людину на самоті після завершення реабілітації – це злочин. Занадто високий рівень зриву, якщо вона залишиться без підтримки! Тому ми й пропонуємо програму ресоціалізації – повільного повернення до нормального життя.

   Що таке ресоціалізація? В першу чергу – це продовження одужання:

   • терапевтичні групи;
   • проживання з одужуючими залежними;
   • продовження життя по певному розпорядку.

   Ну й окрім цього – це тверезі друзі, цікаве дозвілля, пошук свого призначення. Все, щоб максимально адаптувати залежного!

   Що Ви оберете? Життя, чи…?

    

   Отзывы

   Наши сертификаты
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА
   Сертификаты МАА